Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvére meg akarja...

Párom testvére meg akarja venni a robogómat, ti kérnétek pénzt?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, nem tudom mit csináljak, gáz pénzt kérni? Öreg motor, nagyon sokat nem tudnék érte kapni amúgy sem, de japán, és semmi baja, jó kis motor. De úgymond családtagnak adnám el, kicsit gáznak érzem pénzt kérni. Ti mit tennétek?
2021. ápr. 10. 18:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok: ha így döntesz, később eszedbe ne jusson esetleg megsértődni, hogy csak annyit adott, amennyit.
2021. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Oké még átgondolom
2021. ápr. 10. 18:21
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mennyire komoly a pároddal a dolog.

Ha 1 év múlva szétmentek, nem éri meg.

2021. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Én elviszem dupla árba, milyen a gép?
2021. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Én pl még a nevelőapámnak is pénzért adtam el a robogómat, ilyen drága dolgokat nem ajándékozunk oda csak úgy
2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Megveszem tőled ingyért, és eladom neki pénzért. :)
2021. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Annyiért add, amennyiért másnak adnád. Nem annyiért, amennyiért bármilyen hülye elviszi két percen belül. Enni nem kér, eláll addig, míg nem jön rá vevő. Neked se ingyen volt, miért mondanál le róla?


Eladó dolog sok van, ha neki nagyon kell vegyen, amúgy meg. Nem téged kell arra kényszeríteni, hogy olcsón válj meg tőle, utána meg verd a fejed a falba, hogy jó volt és te meg elpotyáztad. Kerülhetsz olyan helyzetbe is, hogy szükséged lesz rá, vagy az árára. Én se adnám el rokonnak, közeli ismerősnek, mert utána bármi baja van, akkor majd az lesz, hogy milyen szemét vagyok, eladtam a szart. Egyik ismerősöm kapott egy kis elektromos robogót ajándékba, sok hónap múlva tönkrement az aksija, cserélni kéne, de hogy ő annyiért már tudna venni egy majdnem újat, milyen szart adtak neki. Hát ba meg, hónapokig jártál vele és nem került semmibe, akkor vegyél másikat. Hogy lehetnek az emberek ilyen gyökerek, fel nem fogom.

2021. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%
"Meg akarja venni" tehát nem ingyen akarja... szerintem nézz utána a neten hogy mennyiért megy most egy ilyen moci és engedj belőle kicsit.
2021. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én rokonnak vagy közeli ismerősnek tuti nem adnék el semmit. Már volt konfliktusom így. Volt sógorjelöltemnek eladtam kb félárin a robogót. 1év után utánfutón hozta vissza,hogy biztos átvertem mert nem indul be.

Azóta soha semmit családon belül...

2021. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%
Én odaadnám ingyen, kivéve ha nagyon meg vagyok szorulva, ő meg pont nem. De alapesetben vihetné ingyen, nálunk a családban ez a szokás. Én is kapok tőlük mindenfélét, ők is tőlem, a testvéreméktől is, szóval nálunk ez odavissza megy teljesen. De tök oké ha te így nem érzed kényelmesnek, akkor kérj érte pénzt,nem gáz egyáltalán.
2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!