Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen festékkel fessem le a...

OOGaborOo kérdése:

Milyen festékkel fessem le a robogómat?

Figyelt kérdés
Egyszer már lefestettem a következőképpen (spray-vel): 1rétegműanyag alapozó, 2 réteg szín, 2réteg lakk. Nagyon szép lett, viszont 2 éven belül összeráncosodott az egész festék, olyan lett, mint a teknőspáncél. Mit rontottam el, hogy ilyen lett a festés? Nem szeretném újra elkövetni ugyanazt a hibát.

2020. máj. 25. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A lakkozást, vagy a rétegek közti száradási időt, vagy az utolsó lakkréteg utáni száradási hőmérsékletet/páratartalmat (min egy éjszaka száraz garázsban).
2020. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:

Azt rontottad el,hogy ezekkel a gyagyi párszáz forintos 1K-s spray festékekkel meg lakokkal szart sem érsz.Ideig óráig néz ki valahogy de utana az lesz vele amit te is irsz vagy egyszerűen lepereg,vagy ha benzin esetleg egyéb de nem tul erős oldőszer éri az is megmarja stb.

2K-s cucokkal kell neki allni rendesen pisztolybol fújva

2020. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat. Az idot kivartam a retegek kozott, sot tobbet is, ha jol emlekszem, egy hetig csinaltam csak a festest, tavasszal, kb. 20 fokban. 2K festek van esetleg sprayben? Mert sem kompresszorom, sem pisztolyom nincs hozza. Koszonom a segitseget.
2020. máj. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!