Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha minden nap keresem...

Baj ha minden nap keresem barátomat? Elriasztom?

Figyelt kérdés

Ő is felhívott/felhív amikor tud, de most olyan a helyzet, hogy többnyire csak én tudom hívni. Naponta egyszer hívom, ha sürgős valami akkor 2x, és nem órákat beszélünk, csak 1-2percet. Találkozni is ritkán találkozunk(a jelenlegi helyzet miatt).

Majd rendeződnek a dolgok hamarosan, csak addig se szeretném elijeszteni magam mellől:)

Lassan 2hónapja vagyunk együtt, ezért is nem tudom, hogy az elején ez nem e túlzás.


2010. aug. 20. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
baj elfog hagyni
2010. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, mi is amikor még jártunk a férjemmel többször is beszéltünk telefonon. Sőt még úgy van, ha nins itthon dolgozik vagy más progija van akkor is hívjuk egymást, legalább kétszer. Más kérdés, hogy nekünk olyan az előfizetés, hogy ingyen beszélünk.
2010. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Mi nem nagyon szoktunk telefonon beszélgetni, csak msnen (mikrofonnal általában), ha nem tudunk találkozni, de minden nap beszélünk.
2010. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!