Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha minden nap keresem...

Baj ha minden nap keresem barátomat? Elriasztom?

Figyelt kérdés

Ő is felhívott/felhív amikor tud, de most olyan a helyzet, hogy többnyire csak én tudom hívni. Naponta egyszer hívom, ha sürgős valami akkor 2x, és nem órákat beszélünk, csak 1-2percet. Találkozni is ritkán találkozunk(a jelenlegi helyzet miatt).

Majd rendeződnek a dolgok hamarosan, csak addig se szeretném elijeszteni magam mellől:)

Lassan 2hónapja vagyunk együtt, ezért is nem tudom, hogy az elején ez nem e túlzás.


2010. aug. 20. 23:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzátenném, hogy örül mikor keresem, és boldog amikor együtt vagyunk.
2010. aug. 20. 23:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem túlzás, ez teljesen rendben van. Nem is sokszor hívod, plusz nem is beszéltek sokáig.. és tudja, hogy gondolsz rá minden nap... :)) Én örülnék, ha a kapcsolatunk kezdetén így lenne.
2010. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad egyáltalán nem. Teljesen normálisan nyomod. Ha meg örül is neki, akkor nyugi nem fogod elriasztani.
2010. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi ennél jóval többször beszélünk telón,de nincs ezzel gond:)
2010. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató:)
2010. aug. 20. 23:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk alap dolog, hogy mindennap beszéljünk, ha nem vagyunk együtt. MSN, teló, ami épp jön. Bár mi elég beszédes pár vagyunk, sose fogyunk ki a témából, hiába vagyunk együtt több éve.

20/L

2010. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neki kellene inkább keresnie, főleg, ha a kapcsolat elején vagytok. Mi is minden nap beszélünk, többször is (8 hónapja együtt), pedig minden nap találkozunk is, minimum este - ma már közelít az arány :), de az elején szerintem jobb, ha inkább a férfi keresi a nőt.
2010. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsó!

Direkt leírtam, hogy most a helyzet nem engedi, hogy ő keressen, ennek ellenére ha tud hív. De most én bármikor feltudom hívni. És találkozni is alig van idő. Van hogy napokig nem utána fél-1 órára. Most ez így alakult, majd lesz jobb is.

2010. aug. 21. 01:53
 9/13 anonim válasza:
Hát nemtom ez inkább emberfüggő. Én pl bnőmmel 1ütt éltem 1 évig most sajnos elköltözött mert visszament a családjához (de ugyan úgy járunk csak távkapcs sajna) de nagyon szeretjük 1mást. Én is szeretem de kajak őszintén de amikor már megcsörren a telóm idegbajt kapok. Sokat beszél idegesít h állandóan hív (olyan mintha ellenőrizne vagy tudomisén) de annyi szent h kisebb idegrohamot kapok belül szép csendesen elfolytva magamban ha megcsörren a teló és mégis úgy veszem fel mintha örülnék neki mer ha aztmondom h ne hívjon ennyiszer akkor tök mind1 milyen virágnyelven is mondom el besértődik szal maradok szenvedésben hallgatok és nincs baj:) remélem érted mire akartam kilyukadni.
2010. aug. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
22F
2010. aug. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!