Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan csesztetnek a munka...

Jogosan csesztetnek a munka miatt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az főiskolát (gazdasági). Egy cégnék dolgozok, elég unalmas munkát. Fénymásolni, faxolni, csomagolni, Excel táblákat szerkeszteni és néha telefonálgatni. Igazából nem nagy kihívás, de nem is nehéz, nem is fárasztó, ilyen langyos állóvíz. A kollégák és a főnök viszont jófejek.

Kapok érte kb. 100.000 nettót.

Néhány barátom és ismerősöm viszont ezzel piszkálgat, hogy milyen semmi melóért (tényleg nem nehéz és nem is igényel nagy tudást és fáradtságot) ennyi pénzt kapok, illetve hogy szerintük feleslegesen vagyok itt, mert ebből a munkából semmit sem lehet tanulni, semmilyen tapasztalatot nem lehet szerezni.


Én viszont régebben dolgoztam kőkemény fizikai munkákon, építkezés, pakolás, raktári munkák, kevesebb pénzért.

És lehet nem túl hasznos nekem ez a meló hosszabb távon, de mégiscsak jobb egy klímás irodában lenni, kávét inni és beszélgetni a kollégákkal, mint dögmelegben a napon fémrudakat cipelni. Habár a mozgás kicsit hiányzik, elég monoton napi 8 órát a gép előtt ülni (este ezért lejárok futni és bringázni).


Szerintetek jól teszem, hogy itt dolgozom és nem keresek valami izgalmasabb, nagyobb kihívást jelentő melót?


2010. aug. 20. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tanulj tovább mert egy sima főiskola diplomával nem leszel már nyerő 5-8 év múlva..


Hiszen minden tejfölös szájú huszonévesnek lesz, miért pont egy 10 évvel öregebb kellene akárhová is ennyi végzettséggel?

2010. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Irigyek rád,hogy ennyi pénzt keresel,és nem fárazstó munkával.Ennyi.
2010. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!