Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért baj sokak szemében?

Ez miért baj sokak szemében?

Figyelt kérdés
Nekem a férjem és a gyerekem is ugyanolyan fontos az életben. Nyilván más a 2 érzés, de egyikőjük között sem teszek különbséget, ugyanúgy meghalnék mind a kettőjükért, és belehalnék a fájdalomba ha bármelyiket elveszteném! Miért baj az ha nem csak a gyereket szeretem a legjobban??
2021. ápr. 4. 10:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
Figyelj tök mindegy, csak majd ágyban fekvő öregként ne verd a balhét ha a gyerekednek nem leszel fontos, és egyedül halsz meg kakiba száradva.
2021. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

11!


Ez hogy jön ide? Nem azt írta, hogy a gyerek nem fontos. Konkrétan azt írta, egyformán fontosak.

2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs ezzel, ez lenne a normális hozzáállás
2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%

Olyan esetekben lehet releváns a kérdés, ha a férfi egyszer csak azt mondja, mikor már megszületett a gyerek, hogy "Basszus, én nem is akartam gyereket.". A megoldás vagy az, hogy a nő örökbe adja és marad a férjével, vagy fogja a gyereket és otthagyja a férjét. Még akkor helytálló, ha felteszed a kérdést, ha beteg gyerek van és a férjed nem akarja vállalni. Nyilván akkor szakember segítségére van szükség, aki segít a gyerek nevelésében.

Egyébként felnőtt családos nő létedre miért érdekel valami idióta társadalmi nyomás? Szerintem legtöbbször arra értik, amikor valaki a már meglévő gyerekét hagyja ott az új férj kedvéért.

2021. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
11, a legtöbb gyerek nem szedi ki a szüleit a szarbol nyugi, majd max az ápoló
2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
De ki a bánatot érdekel, hogy vadidegenek szerint kit kell jobban szeretni? Szerintem az se érdekel amúgy senkit, rajtad kívül, hogy te kit szeretsz jobban.
2021. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy gondolom, hogy a legtöbb esetben a nő akar gyereket, a férfi meg spermadonor és anyagi biztonságot jelentő valaki. Ha amúgy jól megértik egymást, akkor kész is a házasság, mert a pasinak meg a kényelem, otthon, állandó pnci megér ennyit. Ettől még lehet szeretni egymást, csak nem a legjobban. Ez a te valódi szerelmi kapcsolatod is átalakul majd, vagy nem, de az sem baj. Tekintsd magad szerencsésnek
2021. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Aha, ismerem már az ilyen "meghalnék értük" dumát, aztán meg lelépnek az első adandó faxért.
2021. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Imádom az ilyen embereket, akiknek volt egy negatív tapasztalat az életükben, így minden hasonló esetben általánosítanak :D
2021. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Azok, akik úgy élték le az életüket, hogy mások vajon mit szólnak... Végül mit szóltak?
2021. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!