Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért baj sokak szemében?

Ez miért baj sokak szemében?

Figyelt kérdés
Nekem a férjem és a gyerekem is ugyanolyan fontos az életben. Nyilván más a 2 érzés, de egyikőjük között sem teszek különbséget, ugyanúgy meghalnék mind a kettőjükért, és belehalnék a fájdalomba ha bármelyiket elveszteném! Miért baj az ha nem csak a gyereket szeretem a legjobban??
2021. ápr. 4. 10:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Kinek baj? Ki kérdezgeti ezt tőled? Kinek tartozol egyáltalán számadással? És tulajdonképpen kit érdekel, kit szeretsz jobban?


Egy újabb felesleges kérdés.

2021. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az itteni kommenteket olvastam és annyira társadalmi elvárásnak tűnik, hogy a gyerek az Isten.. És érdekeltek ezzel kapcsolatban a vélemények... De ha neked nem tetszik, nem kell sem olvasni, sem válaszolni. ;)
2021. ápr. 4. 10:44
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
És felnőtt, családos ember miért foglalkozik még a társadalmi elvárásokkal. Legkésőbb 25 körül illik kinőni belőlük.
2021. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Magasról teszek a társadalmi elvárásokra. A saját életemet élem, nem másokét.
2021. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ez azért van mert itt sokaknak csak arra kell a pasija hogy gyereket csináljon, aztán felőlük mehet amerre lát
2021. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
#2 én az "Emberek" kategóriában pedig pont azt látom, hogy ott mindenki utálja a gyerekeket. Szóval ott mindenkinek a férje az első.
2021. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igy lenne a normalis!

Sajnos mostanaban oda fajult a vilag, hogy sokaknak a gyerekuk a szerelmuk, a ferjuknek meg munkaallat/spermadonor szerep jut (aztan meg a siras rivas mikor az ilyet otthagyjak)

2021. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Mert az átlag ember ugy van vele, fax/lyuk van minden sarkon, bármikor lelephet, bármikor lecserélheted, de gyereked csak "egy" van, mármint olyan ertlemben, hogy az nem helyettesíthető.


Amúgy meg nem kell ilyenen gondolkodni, nem kell rangsorolni.

2021. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Szóval most kitaláltál egy kamu problémát, csak azért hogy hőböröghess rajta egy sort és fényezhesd magad, hogy te mekkora Istenkirály vagy. Gratulálok.
2021. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Ki nem szarja le, hogy másoknak mi tetszik, vagy mi nem tetszik?

Nekem is van erről véleményem, de nem bocsájtom vitára, mert a MAGÁNÜGYEM!

2021. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!