Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt ilyen nálatok is már?

Volt ilyen nálatok is már?

Figyelt kérdés

Anyának lett egy jó barátnője,tök normális,kedves,én is bírom,de most már egy héten többször is eljön. Tényleg azt hív ide anya,akit akar,ő háza (is),de most konkrétan húsvét hétfőn is jön a családjával (eddig egyedül jött),és nem értem miért,mikor ez egy ünnep,és majd még úgyis jön. Meg most már 2 alkalommal nem ültem le hozzájuk beszélgetni,anya nem is tudom miért hívogat olyankor,nyilván én már valami baráttal vagy korosztályomban (19) lévő ismerőssel beszélgetnék,nem hozzám jön.


A legnagyobb zavaró tényező,hogy én már 2 hónapja nem járok sehová (mert előtte nyelviskolába jártam heti 2szer,legalább az jó volt),baráttal már nagyon régen találkoztam,de mind a korona miatt van,mert én is voltam egyszer koronás és nagyon rosszul éltem meg,ha a brit súlyosabb,akkor tuti kórház lenne részemről,és szerintem anya részéről is. Úgyhogy van eszem,és lecsökkentettem a kontaktaim csak családra,de hát így kb felesleges is,mert a nő mindig megy valahova,szóval ki tudja mikor szedi össze. Anya munkanélküli már jó ideje,ő is,úgyhogy persze támogatják,segítik egymást,de nem akarom,hogy ebből majd az legyen,hogy nem megyünk majd nélküle kirándulni stb.


Nálatok is volt ilyen? Hogy végződött,vagy még tart?


2021. ápr. 3. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Én azt gondolom, hogy anyukádnak kellene tennie valamit, ha őt zavarja ez a nő. Ha inkább örül a társaságnak és jól esik neki egy barát, akkor neked ebbe nincs beleszólásod.
2021. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk ha "csak" pár óráig lesznek ott elmehetsz sétálni vagy találkozol a barátaiddal.
2021. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
75%
#10 Ekkora f*szságot. A kérdező is viselni kényszerül majd az anyja döntéseinek következményeit. Már hogy a f*szba ne lenne köze hozzá? Fordítva is ugyanaz a helyzet, csak lehet a szülőnek kéne lennie az érett embernek..
2021. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
63%
#11 Már hogy ne lenne beleszólása? Mindenki felelősséggel tartozik arra nézve, hogy a családtagjait ne fertőzze meg.
2021. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Savlekotő ***** válasza:
35%
Munkahelyre persze nem menne,mert jaj covid,
2021. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor melóba meg boltba se járjon senki. Ha meg jár, akkor nem kell a képmutatás.
2021. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
47%
#16 Semmi képmutatás nincsen. Nagy különbség van a szükséges és a nem szükséges kontaktus között. Még a szükségest is illik minimalizálni, de itt a nem szükséges ráadásul jó gyakran is történik. Van telefon, Skype, stb. Egy felnőttnek (is, főleg) ki kell bírnia ezt. Ha nem is úgy hogy egyáltalán nem találkozik (bár azt is kellene), de minimum úgy, hogy nem ilyen nagyon gyakran.
2021. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%

14!

Oké, akkor most képzeld magad ennek a családnak a helyzetébe:

Gyerek: Anya, nem szeretném ha a barátnőd idejárkálna hozzánk, mert félek, hogy megfertőz minket.

Anya: Ohh kisfiam, ezt el is felejtettem, köszi hogy szólsz. Meg is mondom xy-nak, hogy ne jöjjön többet, köszi hogy szóltál...

Nagyon valós szitu :D

2021. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
32%
#18 Attól még hogy lehet nem hallgat a jogos érvelésre, az érvelés jogos. De nyilván van igazság abban amit mondasz.
2021. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!