Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám párja mindig ezzel...

Anyukám párja mindig ezzel bosszant, már nincs kedvem menni hozzájuk a hülyeségei miatt?

Figyelt kérdés

Exemmel akit ők nagyon nem kedveltek már egy éve szakítottunk. Mindig ellene akart pláne anyum párja uszítani, oda hozzájuk (anyukám háza csak egyébként, még apukámmal építették) nem is vihettem az exemet. Mikor együtt voltunk is mindig róla kérdezősködött (a párja) próbált valami rosszat kiszedni belőlem, hogy aztán az arcomba vághassa, hogy nem hozzám való. Teljesen más miatt szakítottunk, de azóta is minden második héten mikor anyukámhoz megyek, rá kérdez a párja, hogy mi van az exemmel. Nem akarok vitatkozni mert nem vagyok olyan típus de már nagyon unalmas és nem értem minek van még ezzel elfoglalva. Nem szoktam bele állni a vitába, csak mindig elmondom neki, hogy nem tartjuk a kapcsolatot a szakítás óta, nem tudom mi van vele, de még ez után is tovább kérdezősködik. Nem szeretném anyukámat kellemetlen helyzetbe hozni, hogy neki állok a párjával vitatkozni, pedig már nagyon ott tartok, hogy kiosztom.

Azóta nekem nincsen másik párom csak próbálkozások voltak, de ha lenne sem a párja orrára kötném mert ezen kívül sem vagyunk olyan jó kapcsolatban.

Hogyan reagáljam le legközelebb ezt a helyzetet?

Az a baj most hétvégén fogunk megint találkozni, és már előre tiszta ideges leszek ha eszembe jut a kérdés



2021. ápr. 2. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Közölném ha ennyire hiányzik az exem, itt a száma aztán szenvtelenül folytatnám a beszélgetést. És tényleg add oda a számát 🤣
2021. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Tudj meg róla valami olyat ami őt nagyon zavarja ha beszélve van arról a dologról,és ha megint el kezdi akkor te meg kérdezz/kezdj el beszélni arról a dologról amiről ő nem akar beszélni,ugyan ugyanúgy ahogy te sem az exedről
2021. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!