Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, hazudott. Azért még...

Megcsalt, hazudott. Azért még hihetek neki?

Figyelt kérdés
16 év után,először a párom "bebolondult".Állítása szerint csak 1 csók és 2 puszi volt közte és munkatársa között.Lebuktattam mert egy sms-t bennemaradt a telójába.Megbeszéltük,elfogadtam,hogy mindenki követ el hibákat.Kértem,hogy mondja el,mit érez a nő iránt.Azt mondta semmit,csak ez a dolog izgalmas volt neki,kis színt vitt az életébe.Próbáltam elhinni bár én ezt nem így érzem,így minden nap kutatok a dolgai között.Azóta többször lebukott (sms-ek,hívások).Kérdőre vontam,azt mondta,hogy tényleg csak engem szeret és nem feküdt le a nővel csak bántja és idegesíti az a dolog,hogy a nő nem igazán akar vele szóba állni a csók után,és ezt akarja a csajjal megbeszélni.Mondtam neki,hogy jó,menjél,tisztázd a dolgaidat,kivárom mi lesz a vége.Állítólag megbeszélték,hogy nem folytatnak semmit mert az az 1 csók csak egy rossz döntés volt.Most ott tartunk,hogy a párom,a sorozatos lebukásai után állítólag írt a csajnak,hogy nincs több sms mert én féltékeny vagyok.Nem tudok már hinni neki pedig nagyon szeretnék.Be akarja nekem beszélni,hogy csak barátként áll a csaj mellett és segíteni akar neki a problémáiban.Tegnap szeretkeztünk,más volt mint szokott.Lehet,hogy csak bebeszélem magamnak?Hogy jöhetnék rá,hogy folytatja-e?Mert a telefonját már tuti 10-szer leellenőrzi mielött hazaér!Nem tudom mit tegyek,üvöltözzek vagy várjam ki míg lenyugszik?Nem akarom elhagyni,szeretem de tudni akarom ,hogy lefeküdt-e vele és mit érez iránta!
2010. aug. 20. 09:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

09:55-os vagyok.

Azert tudok benne maximalisan megbizni, mert abban a kapcsolatban nem en voltam a baratno, az nem a mi, kozos kapcsolatunk volt. Teljesen maskepp mukodott az egesz, valojaban mar az elejetol sejteni lehetett, hogy nem lesz eletre szolo dolog.

Az a kapcsolat hirtelen fellangolaskent indult, egybol szerelem, osszekoltozes, majd szepen aprankent jott a leszallo ag. Nulla romantika, nulla szex, osztol tavaszig nulla kozos program. Nyaron probalkozas a kapcsolat ujraelesztesevel, nemi siker, ilyenkor volt eljegyzes tervezes, meg miegymas, majd jott a szurke osz es ismet minden lapos lett. Egyszeruen nem illettek ossze, egyik fel sem volt jobb, rosszabb, mint a masik. A kapcsolat vegul nem is a megcsalas miatt ment tonkre, utana meg fel ev kellett ahhoz, hogy rajojjenek, egyikojuknek sem a masik a parja.

Nalunk teljesen mas a helyzet.

Gondolom mindenkinek volt mar sikertelen kapcsolata, sokunknak nem is keves, igy tudjuk jol, hogy nincs ket egyforma forgatokonyv, nem lehet egy korabbi, felresikerult, rosszulmukodo kapcsolat miatt sablont huzni a kesobbire.

2010. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a párom nem érzi ezt az egészet akkora bűnnek!Azt mondja,hogy nem csinált olyan nagy dolgot.De az a sok hazugság?Amikor már a bizonyítékot elé tettem akkor is tagadott.Tegnap rákérdeztem,hogy elmondaná-e ha lefeküdt volna vele és azt mondta,hogy nem!És azért nem mert tudja,hogy nagyon megbántott,nem akar soha többet fájdalmat okozni.Érzem,hogy szeret de mindig bennem van az a "ha".Mi van ha csak színlel?Mi van ha lefeküdt vele?Mi van ha még mindig együtt "szórakoznak"? Szeretnék egész nap hozzábújni,félek,hogy elveszítem!

Kedves utolsó válaszoló!

Nem tudom,hogy tapasztalatból vagy szakmából eredően írtad-e a tanácsodat de azt hiszem teljesen igazad van!Egy kicsit most jobban is érzem magam,hogy olvastam az írásodat bár bevallom őszintén, nagyon nehéznek tűnik számomra megfogadni!De igyekezni fogok...

2010. aug. 20. 10:48
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló alatt a 10:33-ast értettem! De mindenkinek köszönöm a válaszokat,tanácsokat.Minél több van annál könnyebb nekem,nagyon érdekelnek mások véleményei,tanácsai! Köszönöm!
2010. aug. 20. 10:55
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
Te is pontosan tudod, hogy számodra ennek nincs tovább így értelme. Ne hazudj magadnak!
2010. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

én is voltam ilyen helyzetbe: megcsaltál? nem, elmondanád,ha igen? nem.....ez elég patt helyzet, mert ez kvázi egy beismerés v felfoghatjuk őszinteségnek is, h annyira őszinte,h megmondaná, h nem mondaná meg?

.....juj.....csak nehogy te legyél a végén a rosszindulatú, h nem hiszel neki!

2010. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Még most lépj le!

Ez csak rosszabb lesz....

2010. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan egyszerű a lelépés,bár őszintén szólva nem is nagyon gondolkoztam el ezen.De ha így döntenék se lenne könnyű.Két gyermek,lakás és pénz nélkül hogyan,hova???
2010. aug. 20. 13:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Gondolom dolgozol Te is. Gondolom a lakás is közös. Mindenre van megoldás, ha rászánja magát az ember. És ha már nincs bizalom, akkor egy kalap szrt sem ér az egész. És teljesen mindegy hány éves vagy, soha nem késő újra kezdeni. És egyébkén még mostanában is későn ér haza? Vagy látsz rajta esetleg változást, hogy valóban túl van rajta?
2010. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Két gyermek,lakás és pénz nélkül hogyan,hova???"


Tedd fel magadnak úgy a kérdést,hogyha ő akarna válni,akkor te mennél a két gyerekkel a híd alá? Nem hiszem.Megoldanád a helyzetet,nem? Munkával,tulajdonrésszel,gyerektartással stb. Ez kifogás és ha tényleg szarban lennél látnál kiutat.

A helyedben elöbb megpróbálnám,amit az egyik kommentelő tanácsolt és visszahódítanám.Ha nem menne,akkor nem maradnék,mert ez a bizonytalanság felörli az embert és aláássa az önbecsülését.Még egydül is jobb,mint megalázva.

Sok sikert!

2010. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező!


Tegnap láttam a kérdésed, sokat gondolkoztam rajta, hogy írjak e. Alapvetően, szerintem nagy baj, hogy kiírtad ezt a kérdést, mert valamiért ezen az oldalon nagyon negatívak, pesszimisták az emberek. Én is fogok most kapni tőlük.


Hasonló helyzetben vagyok most, mint Te, csak azzal a különbséggel, hogy én kb 100x rosszabban. Az én férjem meg is csalt, szintén kollégával, 7 hónapon keresztül. Van egy közel 2 éves kisfiunk, de ez ilyen szempontból mellékes. Én bizakodó vagyok, amennyire lehet, mélyen a szívembe néztem és tudom, hogy én hol hibáztam. A bizalmat le lehet rombolni egy pillanat alatt, felépíteni annál nehezebb, de nem lehetetlen! Rengeteg (szerintem 90%) házasságban megesik ilyen, sokan meg is oldják, én személyesen ismerek ilyen párokat. Tudom, hogy hol a határ, de amíg az erőm kitart én is ki fogok tartani a házasságom mellett. Mint írtad, Te is megtetted, akkor a Te is kaptál esélyt, a férjed is megérdemli, ha szeretitek egymást. Én sem tudhatom, hogy velem nem fog ez megtörténni és akkor nekem is jól fog jönni a megbocsátás.


Ha érdekel, én most azt teszem, hogy nem hánytorgatom fel, nem olvasom többé a leveleit, megpróbálok bízni benne. Magammal foglalkozom, a kisfiammal és azzal, hogyan tehetném jobbá a házasságom, a másik nőt véglegesen kizártam az életünkből. A férjem így kap időt, hogy bizonyítson, pár hónap múlva majd, átnézzük újra a dolgokat és tudni fogom, hogy hogyan változzon a kapcsolatunk. Nehéz a megbocsátás, de nagyon fontos. Te most légy erős, de csak addig, amíg az erődből telik, adj esélyt a férjednek és ha látja, hogy ezerszer többet érsz minden nőnél, akkor többet ez nem fog előfordulni. Sportolj, törődj magaddal, sminkeld ki magad, járj el külön és ne tudja, hogy hol vagy. Legyél most kicsit önző, akár utazzatok el pár hétre külön, vagy költözz el a gyerekekkel, ez sokat segíthet. Ne hallgass senkire, csak amit belül érzel és ne engedd, hogy a sok negatív vélemény romba döntse az elhatározásod!

Ha gondolod, írj privit, beszélhetünk róla kicsit.


Jöhet a lepontozás.

2010. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!