Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

44 éves 4 gyermekes anya vagyok.

A lányom,aki 22 éves(de sem kinézetre,sem viselkedésre nem néz ki 17-nél többnek),nagyon csúnyán átvert.Kiderült,hogy Thai box edzésekre jár.

Mivel egyetemre fog járni,kifizettük az albérletet már júniustól,és mint megtudtam azóta jár edzésre,mióta felköltözött.

Mindig nagyon jó viszonyban voltunk,1 éve hozta fel,hogy szeretne erre járni,de lebeszéltem róla.

Hétvégenként hazajött,és többször észrevettem az ütéseket,sebeket rajta,de mindig a kézilabdára hivatkozott.Megelégeltem a dolgot.Aztán elkezdtem kicsit nyomozni utána,és kiderült a dolog.

Hogy mondjam meg neki,hogy mindent tudok(kutattam a cuccai közt,telefonálgattam stb.)?És mit tehetnék,hogy ezt abbahagyja?Kicsi törékeny szép lány...Nagyon féltem,mert ismerem ezt a sportot,tudom mennyire kegyetlen.

Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm!


2010. aug. 19. 22:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd, hadd csinálja azt ami neki tetszik!

Fölöslegesen aggódsz miatta, fociban több sérülést kap az ember egy edzésen, mint boxban. A sérülések pedig koránt sem olyan vészesek, mint amennyire kinéznek.

Miért akarod korlátozni a lányodat?

Ebben a sportban hatalmasat fejlődni mint szellemileg mint fizikailag is.

Én boxolok és egyáltalán nincs semmi olyan amitől félni kellene míg meccsre nem jár.

Elég szar egy ilyen anya aki kutakodik meg beleszól a gyerek dolgába, mondjuk egy fokkal jobb, hogy azért tetted mert félted ez eddig oké de a gyerek nincs üvegből!

Érzi a saját korlátait és tudja, mi a jó neki.

Attól, hoy te allergiás vagy a mogyorós csokira neki még lehet, hogy az a kedvenc étele.

2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg durvának hangzik? Bocsáss meg, nem annak szántam.
2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled,vélhetően nagyon szereti.Tavaly látott egy filmet,akkor szeretett bele.

A viselkedése is nagyon sokat változott pozitív irányba,nem tudom ez ennek köszönhető-e.

A sebeket és a foltokat legalább már tudom hova tenni(azt gondoltam valami brutális állat fiúja van)

2010. aug. 19. 22:58
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy szar lenne egy ilyen anya...

Lehet,hogy nem kellett volna nyomozni utána,de ah őszinte akkor ez nem történik meg.

És melyik szülő nem aggódik a gyerekéért?

Én most sem megtiltani akarom,(nem is tudnám),hanem megérteni,hogy miért pont ezt választotta.

2010. aug. 19. 23:01
 15/30 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Tartozik egy társaságba, és ez biztosan jó hatással van rá. Próbáld ne azt látni, hogy verekszik, hanem azt, hogy jól érzi magát, és szereti, amit csinál.

Lehet, hogy eddig nem találta a helyét, nem tudott mit kezdeni magával, most legalább kiélheti magát. Érzi, hogy tartozik valahová, új barátai lettek, talán ettől is változott pozitív irányba.

2010. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
Hát mindenre számitottam, de erre nem...most tényleg ez a legnagyobb gondod? 21éves, nem? Akkor odajár ahova akar. És légy nyugodt, nem fog belehalni. Kis sütnivalód lenne, nem aggódnál így...
2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igen,ez a legnagyobb gondom...
2010. aug. 19. 23:02
 18/30 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!Nem fog belehalni!Küldd el dokihoz,majd az beszélget vele,és tanácsokat ad neki,hogy mire és hogyan vigyázzon a nyitott gerince miatt!

Hagyd élni a lányodat..

2010. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem amig az egyetemet nem hanyagolja addig nem kellene nagyon veszekedésbe kezdeni!

Ő ezzel nem csinál semmi rosszat, csak az álmát követi (mivel emlitette, hogy szeretné ezt)

18L

2010. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

lányod is hibás h nem közölte veled annak ellenére h neked nem teccik. de télleg 22éves,azt csinál amit ö szeretne=)eltiltani ugysem tudod, föleg akkor ha még tehetséges is.

mindenesetre a geeincproblémával keressetek fel 1 sportorvost minnél hamarabb, h mennyire árt neki.

bár sztem azt mondja h árt.

én több mint 10éve sportolok versenyszerüen ugy h az 1ik csigolyámon lévö porc kintebb van 05cmel és nyom 1 ideget. van h igen becsipödik a derekam és ott szenvedek. persze tudom ha nem sportolnék nem fájna. de hát ez van:)

2010. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!