Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

44 éves 4 gyermekes anya vagyok.

A lányom,aki 22 éves(de sem kinézetre,sem viselkedésre nem néz ki 17-nél többnek),nagyon csúnyán átvert.Kiderült,hogy Thai box edzésekre jár.

Mivel egyetemre fog járni,kifizettük az albérletet már júniustól,és mint megtudtam azóta jár edzésre,mióta felköltözött.

Mindig nagyon jó viszonyban voltunk,1 éve hozta fel,hogy szeretne erre járni,de lebeszéltem róla.

Hétvégenként hazajött,és többször észrevettem az ütéseket,sebeket rajta,de mindig a kézilabdára hivatkozott.Megelégeltem a dolgot.Aztán elkezdtem kicsit nyomozni utána,és kiderült a dolog.

Hogy mondjam meg neki,hogy mindent tudok(kutattam a cuccai közt,telefonálgattam stb.)?És mit tehetnék,hogy ezt abbahagyja?Kicsi törékeny szép lány...Nagyon féltem,mert ismerem ezt a sportot,tudom mennyire kegyetlen.

Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm!


2010. aug. 19. 22:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

elhiszem h félted, de felnőtt nő a lányod, ha neki ez a sport tetszik, akkor csinálja, ha eltitkolta előled, valószínűleg tényleg ez a hobbija...

Ha ennyire félted, beszélgess el vele, és mondd h aggódsz érte, de ha hajtani fogja h ő ezt szereti, sajnos nem tudsz mit tenni ellene.

Az viszont csúnya dolog h a hátad mögött járt el, és el sem mondta.


21/L

2010. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

Hadd csinálja a lányod azt,amit akar.Kicsit szemét voltál vele,hogy nyomozgattál..stb. Nézdd!22 éves!Igaz,hogy írtad,hogy 17-nél nem több agyilag meg kinézetileg,de figyelj..hadd legyen kicsit önálló..engedd neki,ne tartsd börtönbe!

Az a gond,hogy te fizeted neki az albérletet,közben meg átvert?

Elhiszem,hogy nagy csalódás..mondd meg neki,hogy keressen meg egy havi albérletet,és utána azt csinál,amit akar..


(kedves következő válaszoló "felnőttek"!nem kell lehurrogni!Nem nektek akarok "ártani" ezzel a válaszommal,hanem a kérdezőnek segíteni!Köszönöm.)

2010. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Jézus istenem, tényleg 44 éves vagy??? Könyörgöm, a lányod egy felnőtt nő, aki sportol. Nincs beleszólásod ebbe, azt csinál amit akar. Nem fogják bántani, a box nem arról szól, hogy félholtra vered a másikat, ez egy sport, semmi baja nem lesz tőle. Nagyon ocsmány dolog volt, hogy kutattál a holmija között, ha én megtudnék egy ilyet többet haza sem mennék az biztos. Ne szólj neki egy szót sem! 21/N
2010. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nem gáz, legalább meg tudja védeni magát!! Inkább támogatni kéne benne. De a legjobb lenne tuni az okot, hogy miért jár, és miért pont ezt a sportot választotta?
2010. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvastam a halálozási arányt:ebben a sportágban a legmagasabb....Azonkívül spina bifidája is van(enyhefokú nyitottgerinc).

Nem volt szép,hogy kutatakodtam utána,de nem bírnám ki ha belehalna!

2010. aug. 19. 22:44
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Pont azért hasznos ez a sport, főleg a törékeny lányoknak, mert lehet, hogy egyszer szüksége lesz erre a tudásra. (reméljük nem!). Szerintem nem szép dolog kutakodni a holmija közt és telefonálgatni, nyomozni. Ő már 22 éves lány. Nem 12. Ha Thai boxolni szeretne, akkor Thai boxoljon, még mindíg jobb, mint az extrém sportok, ennek még akár hasznát is veheti.
2010. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
én is azt tudnám mondani h engedd, ha ez kell neki hagy csinálja...elég idös már ahhoz h eltuggya dönteni h mit szeretne meg h mit szeret...az meg h eltitkolta csunya dolog de gondolom nem akart feszkot meg sok szülöi aggodást stb stb...és sztem örülj annak h pl nem arra kellett rájönnöd h azért vannak ütésnyomok meg sebek mert pl a barátja veri
2010. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha a spina bifidával kezdted volna azért másképpen válaszoltunk volna. Én akkor sem tiltanám, maximum megkérném, hogy menjen el sportorvoshoz, majd ő megmondja járhat-e edzésre vagy sem. És nyugi, thai boxba nem fog belehalni.
2010. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Kedves 22.42-es,gondolom Neked nincs még gyereked,azért válaszoltál ilyen durva hangnembem.

A többieknek nagyon köszönöm.

Leülök bele beszélni,hátha megértem a dolgot.

2010. aug. 19. 22:54
 10/30 anonim ***** válasza:
38%

"Nem volt szép,hogy kutatakodtam utána,de nem bírnám ki ha belehalna!"


ez igen megérthető, de ha ő nem járhatna edzésre, nem hiszem, hogy ő kibírná ezt a "nagyszerű" életet...


amúgy, ha nem vágod le a kezeit, vagy kötözöd ki, szinte kizárt, hogy abba hadja a sportot. Ha nem tetszene neki, akkor tuti nem járna...

2010. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!