Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem égő ez így? (kérdésed túl...

Nem égő ez így? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Holnap a családommal mennék Pestre kirándulgatni, de nekem olyan egő ez a heyzet itt vagyok 18 évesen már nem családdal kéne mennem hanem barátnővel. De az sajnos nincs :S Így meg olyan hülyén érzem magam emiatt?
2010. aug. 19. 22:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ja,lemaradt 21 vagyok most.
2010. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2010. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

dehogy ciki! Én örültem mikor most július elején elmentem anyuval és húgommal 1 hétre nyaralni csak így hárman. Pedig terhes is vagyok, azt gondolhatták, biztos becsúszott gyerek apa nélkül de nem érdekelt. Ez inkább ciki. Pedig a férjem itthon várt meg dolgozott addig. De így esett jól, hogy nélküle.

Hidd el a családdal való programok kortalan dolgok, mindig jó együtt lenni velük akármit is csinálunk!:)

22/L 36 hetes

2010. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem lenne ilyen családom akivel elmehetnék kirándulni!Én még sose voltam kirándulni a családommal,apukámék születésem után 1évvel kb elválltak,anyám nevelt elég szarul,na mindegy.de most már párommal élek és vele meg anyósékkal megyek kirándunli.

furán gondolod,menny csak el ,de ha így gondolod akkor elég buta vagy,már bocs.

2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
előző vok,sajna mondhatom azt is hogy nincs családom,eléggé elszomorít a helyzet,de lassan feldolgozom.nekem boldog karácsonyom se volt ,nekem a párom a mindenem ,meg a tesóm persze,rájuk számíthatok igazán,de nem sajnáltatni akarom magam,mert így is boldog vok,csak becsüld őket és szeresd de nagyon,légy velük sokat.bizti aranyosak hogy kitalálták a kirándulást.irigyellek nagyon,persze jóindulatból.szerencsés vagy
2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!