Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem égő ez így? (kérdésed túl...

Nem égő ez így? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Holnap a családommal mennék Pestre kirándulgatni, de nekem olyan egő ez a heyzet itt vagyok 18 évesen már nem családdal kéne mennem hanem barátnővel. De az sajnos nincs :S Így meg olyan hülyén érzem magam emiatt?
2010. aug. 19. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább magamat szégyellném amiért égőnek tartom a családomat.
2010. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem égő egyáltalán. Barátnővel sem lenne rossz, de azért a család az mégiscsak a család. :) Én inkább örülnék, ha a fiam (lányom) 18 évesen eljön majd velünk, ha még nem lesz párjuk akkorra.
2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Jaj ez butaság. Én 23 éves vagyok, és gyerekem is van már, mégsem tartottam égőnek, hogy pl. idén nyáron apukámmal kettesben mentünk Budapestre a szoborparkba, amire már évek óta kíváncsi voltam. Nincs ebben semmi égő.
2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Én 19/L vagyok. Rendszeresen járok a szüleimmel programokra és a testvéremmel. Nekem ebben nincs semmi "égő". Szerintem neked sem kellene emiatt hülyén érezned magad.
2010. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
21 évesen ugyanolyan szívesen megyek anyuékkal állatkertbe, mint 6 évesen mentem. ha neked égő a családoddal lenni, az eléggé szomorú
2010. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Úristen, szégyelled, hogy a családoddal elmész kirándulni egyet? Szégyelled, hogy összetart a család, hogy szeretitek egymást? Bocsi, de ebből most ez jött le.


Én is megyek holnap a szüleimmel kirándulni, én 20 éves vagyok, viszont meg sem fordult a fejemben, hogy égő lenne. Szeretem őket, és örülök, hogy ilyen jó a kapcsolatom velük.


20/L

2010. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem égő csak te vagy hülye, nem hogy örülnél hogy 18éves szamár fejjel még elvisznek téged kirándulni.. vannak olyanok akiket nem visznek el pedig szeretnék.. te meg látom nem becsülöd meg :S
2010. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted akik meglátna az utcán a családoddal mit fognak gondolni? Tudni fogják, hogy nincs barátnőd és azért mész a szüleiddel? Sajnos manapság annyira ritka, hogy a család együtt megy valahova. Használd ki, míg velük lehetsz. egyébként meg 18 évesen már ki kéne nőni abból, hogy cikinek érezd a családod, ez a 13-16 évesek kiváltsága.
2010. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
inkább örülj neki.. mi is mentünk volna..ha nem vesztek volna össze :(
2010. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
örülj neki h ilyen családod van...én összetenném a két kezem ha mehetnék anyukámmal kirándulni és nem a családsegitöhöz kellene mászkálnom...ez nem égö...én irigyellek is érte h mentek kirándulni
2010. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!