Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg betegesen viselkedem?

Tényleg betegesen viselkedem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, van 1 babánk is.A fő probléma a kapcsolatunkban, az hogy ő szeretne menni haverokkal, én viszont nem engedem neki.Főleg éjszakára nem negedem el, mert szerintem akkor már egy családos apának otthon a helye.Tudom hogy ez nem normális, én próbálok változni, de nem könnyíti meg.Pl.: van olyan hogy azt mondja el megy találkozni, mondom jó de akkor 22-re jöjjön haza,és ezt soha nem tartja be(és nem egy két óra késéssel jön haza).Pedi én nem voltam ilyen egyik barátommal sem.szerintem ezt ő hozta ki belőlem hogy ilyen vagyok velek ebben a kérdésbe.

Amikor megismerkedtünk, szinte minden nap ivott haverozott, bulizott.

Kiváltó okok(legalábbszerintem is ami miatt nem engedem):kapcsolatunk elején meg csalt,sokszor megcsinálta velem hogy nem jött haza éjszakára, egykezemen megtudnám számolni hányszor volt közös programunk a babánnkal 3 -asban, szeret flörtölni idegen lányokkal.

Szerinte én betegesen viselkedem, és mások is azt mondják szerinte hogy ez nem normális.Ja persze az ő verzióját tudják csak, ami abból áll hogy nem mehet.Én abba is benne vagyok hogy együtt menjünk,de úgy neki nem jó ha én is ott vagyok.

Mi a vélemyényetek?


2010. aug. 19. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is szívesen elmenne a barátaival, de a gyerekkel mi lesz? ki vigyáz majd rá addig? a babát ketten vállalták hát akkor neveljék is ketten. az más dolog hogy ilyen emberhez nem mentem volna hozzá, de ez nem az én és nem a ti döntésetek hanem a kérdezőé..és szerintem igaza van..családos ember ne járjon el bulizni..úgy gondolom a férjednek még nem nőtt be a feje lágya ezért ilyen..mond meg neki hogy változtasson egy kicsit hogy mindkettőtöknek jó legyen..legyen egy megbeszélt időpont amikorra haza megy..és kicsit ritkábban menjen bulizni..HISZEN NEKI MÁR GYEREKE VAN ! ő egy felelősség teljes apa kell hogy legyen és nem egy csapodár férj és apa..
2010. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Szerintem egyáltalán nem beteges a viselkedésed! Úgy gondolom, hogy a férjed beteges! Az nem normális, hogy egy családos ember állandóan kimaradjon éjszakára, hogy flörtöljön, és hogy ne foglalkozzon a gyerekekével!

Én is hasonló helyzetben voltam, és 4 évig próbáltam megértetni a párommal, hogy ez így nem megy, és hogy vagy én vagy ez az élet. Mivel hiába ígérgette, hogy megváltozik, hát elhagytam, és hozzámentem egy másik férfihoz, aki minden idejét velem és a gyerekemmel akarja tölteni. Szerintem az a normális, ha az ember a szeretteivel van.

Szóval, bocsi, de ha nem veled van, talán nem szeret úgy, ahogy kéne, és totál megalapozott a féltékenységed és a felháborodásod a viselkedése miatt.

2010. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Fogadjunk, hogy 18 körül szültél, nem egy hosszú kapcsolatba, és véletlenül maradtál úgy... Minek szülted meg a gyereket, ha régen sem volt jó a kapcsolat?? Komolyan nem értem...
2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Fogadjunk hogy neked meg komolyan nincs gyereked,csak egy kutyád ,akkor meg minek ítélkezel?
2010. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, csak közben zajlottak az események.

Tegnap elött elment éjszakára dolgozni(jól gondoljátok nem oda ment)elment bulizni inni és még másnap sem jött haza.Magától nem tudom mikor jött volna, de feltörték a kocsiját és a rendőrök elő kerítették.

Utána pedig olyanokat mondott nekem, amit senkinek nem kívánok aki szeret valakit.Úgy hogy a mi történetünk itt ért véget.

Amúgy 21 évesen szültem, tervezett baba volt.

2010. aug. 21. 20:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,sok erőt és kitartást az újrakezdéshez:(
2010. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!