Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg betegesen viselkedem?

Tényleg betegesen viselkedem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, van 1 babánk is.A fő probléma a kapcsolatunkban, az hogy ő szeretne menni haverokkal, én viszont nem engedem neki.Főleg éjszakára nem negedem el, mert szerintem akkor már egy családos apának otthon a helye.Tudom hogy ez nem normális, én próbálok változni, de nem könnyíti meg.Pl.: van olyan hogy azt mondja el megy találkozni, mondom jó de akkor 22-re jöjjön haza,és ezt soha nem tartja be(és nem egy két óra késéssel jön haza).Pedi én nem voltam ilyen egyik barátommal sem.szerintem ezt ő hozta ki belőlem hogy ilyen vagyok velek ebben a kérdésbe.

Amikor megismerkedtünk, szinte minden nap ivott haverozott, bulizott.

Kiváltó okok(legalábbszerintem is ami miatt nem engedem):kapcsolatunk elején meg csalt,sokszor megcsinálta velem hogy nem jött haza éjszakára, egykezemen megtudnám számolni hányszor volt közös programunk a babánnkal 3 -asban, szeret flörtölni idegen lányokkal.

Szerinte én betegesen viselkedem, és mások is azt mondják szerinte hogy ez nem normális.Ja persze az ő verzióját tudják csak, ami abból áll hogy nem mehet.Én abba is benne vagyok hogy együtt menjünk,de úgy neki nem jó ha én is ott vagyok.

Mi a vélemyényetek?


2010. aug. 19. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Bocsi, így én sem mennék veled, nem az anyja vagy, hanem a felesége. Megbocsátottad a megcsalásait és azt, hogy sokáig eljárt? Igen, mert együtt vagytok és gyereked van tőle. Akkor viselkedj is úgy, bocsáss meg neki tényleg, ne tartsd féken, mert el fog hagyni, én nő vagyok, de nekem senki nem szabhatja mikor és hol vagyok. Ha szabadjára engeded nem pedig anyukát játszol rajta akkor majd elhív magával, addig ne is várd.
2010. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem beteges..nem csoda h nem engeded ha flörtölget mindenkivel..néha el kell engedni de nem mindig és nem hajnalig..és az meg bunkóság h veled nemakar menni.Mondd neki hogy válasszon.
2010. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%

teljesen megértelek!

Tökre ugyan ilyen vagyok...

Az összes kapcsolatom ráment. Szerencsére találtam egy olyat, aki olyan, mint én, de sosem fogom elfelejteni azokat az időket...

Tarts ki! :(:(:(

2010. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

őszinte leszek,

te betegesen féltékeny vagy és irigy (mert te nem mehetsz el a gyerek mellől)

ő pedig tökéletesen lesz.rja, hogy mit mondassz és mit teszel.

Játszik a tűzzel, mert megteheti. Sőt talán még élvezi is, hogy ezzel téged idegesíthet.

A kilengései után nem kellett visszafogadni, nem gondolod?

Nem pedig egy babát bevállalni mellé...


Mit vársz egy olyan embertől, aki ivott és állandóan bulizott? Hogy majd a kedvedért megváltozik?


2 lehetőséged van:

megszoksz vagy megszöksz.

te szakítottad, hát szagold...


lehet lepontozni az őszinteségért.

2010. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Allaris válasza:
60%

Az, hogy egy férfi elvisz-e magával nőt bulizni, nagyon sokban függ attól, hogy milyen a kapcsolata a nővel. De még ha felszabadultan is tud szórakozni úgy, hogy a párja mellette ül, és ott vannak a haverok, néha így is kell egyedül menni. Én is megteszem néha, hogy elmegyek a haverokkal asszony nélkül, pedig együtt is jól érezzük magunkat.

Az hogy nem engeded, pedig azért van, ert félted, hogy megint megcsal, pedig ha jobban engednéd, és megértőbb lennél, nem kacsintgatna más felé. Vagy néha menj el te is a barátaiddal. Az ilyen féltékenykedés-dolgot én is megcsináltam, szakítás lett a vége. Amióta ezeket a dolgokat könnyen kezelem, nincs semmi gond. Ha képes vagy félretenni a rossz gondolatokat, és úgyis otthagy/megcsal, akkor meg hagyni kell a francba az egészet...viszont ott van még a kisgyerek, amitől az egész rohadt nehéz lesz. Viszont az a gyereknek sem jó, hogy ilyen bizalmatlan légkörben él és nő fel, ahol a számára két legfontosabb ember boldogtalan.

2010. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Úristen mintha minket írtál volna le -egy baba :)

Szerintem sem beteges, ez lenne a normális, bár néha kell egy kis lazítás.

2010. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg úgy viselkedsz mintha az anyja lennél. Megmondod neki, hogy hányra menjen haza?? Szegény ember...
2010. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Jajj,szegény ember!!!ÉS szegény nő?Egyedül csinálta meg azt a gyereket?De korlátoltak vagytok!
2010. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

1. én nem mentem volna hozzá, ha már megcsalt...

2. a kis szórakozás nem gond, de az már nem tűrhető ha ez rendszeres

3. az a baba az ö gyereke is , vigyázza ő is egykicsit és te menj el a barátnőkkel bulizni, és akkor majd meglátja hogy milyen az amikor ő nincs otthon..

Szerintem nagyon is igazad van!! nem vagy beteges, ez normális dolog hopgy van babátok is és te nem engeded hogy lödörögjön!!!

Viszont nem normális dolog hogy neki előbbre való az ital, a cigi, a haverok a buli mint a kigyereke és a felesége akit ő vett el anno... Nem értem néha a férfiakat, olyan idióták tudnak lenni!!!!!

Ám teljes mértékben megértelek... nyugottan szóljatok meg most, nem bánom... de ennek télleg nincs rendjén

2010. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen ez beteges, hozzámenni, gyereket szülni pedig nem volt kötelező ugyanis senkit nem tudsz megváltoztatni. Akkor is tudtad hogy milyen de elfogadtad akkor mi a baj?
2010. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!