Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednének szerinted a...

Elengednének szerinted a szüleim? Megmerjem kérdezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elhívtak nyaralni Balatonra. 15 éves vagyok, és akivel mennék nagyon távoli rokonom.Lesznek még ott többen is. Az ismerősöm 18 éves és kisbusszal mennénk amit az egyik barátja vezetni. 1 hét lenne és Balatonra mennénk. Félek megkérdezni, mert alapjáraton nem nagyon járkálok el sehova, és ha el is megyek akk is néha nem jó szemmel mondják rá az igent. Biztonságban lennék. Sőt ezen a nyáron nem mentünk sehova nyaralni, pedig akartam.
2010. aug. 19. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
itt írta egy 18 éves fiú hogy ő a lányát nem engedné el 18 éves fiúk közé:D és ez annyira vicces, mert a legtöbb fiatal fiú pont ezt mondja..és ennek az lehet az oka hogy tudják hogy nekik is csak a dugásra kellett egy egy lány?
2010. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sorry 19 vagyok :D :P
2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
megkapta a 19 éves pasi :D
2010. aug. 20. 15:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy kis atyai pofon. Jól esett...

Am nem tudom h lesz, de ha sikerül majd összehozni egy lányt, nagyon fogom félteni. A fiu az megint más, m azt nem kell annyira félteni...

2010. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam, csak olyan vicces volt, mivel általában a kérdezőt szoktál leoltani és nem a válaszolót.


Engem apa nem félt, az se érdekli hol vagyok, és kölcsönösen utáljuk egymást ezért kezdettől fogva anya az aki fogalalkozik velem és szigorúbb is. De megértem az álláspontodat. :)


Sok sikert majd a gyerekeidhez. És köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 21. 09:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi, de am csak egyet szeretnék majd ami lány lesz :D
2010. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:D én nem beoltani akartam..:D csak egy felvetés volt..:D



17/L

2010. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!