Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednének szerinted a...

Elengednének szerinted a szüleim? Megmerjem kérdezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elhívtak nyaralni Balatonra. 15 éves vagyok, és akivel mennék nagyon távoli rokonom.Lesznek még ott többen is. Az ismerősöm 18 éves és kisbusszal mennénk amit az egyik barátja vezetni. 1 hét lenne és Balatonra mennénk. Félek megkérdezni, mert alapjáraton nem nagyon járkálok el sehova, és ha el is megyek akk is néha nem jó szemmel mondják rá az igent. Biztonságban lennék. Sőt ezen a nyáron nem mentünk sehova nyaralni, pedig akartam.
2010. aug. 19. 21:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*vezet. 15/L
2010. aug. 19. 21:24
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kérdezd meg.

Tudod mi lenne a legjobb?? Hogy azt a távoli rokont elhívnád beszélni anyudékhoz, és ő teli beszéli a fejüket, hogy vigyáz rád stb :);)

Engem is így engedtek el tavaly 4napra nyaralni. :)

2010. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
én nem engedném el a lányomat az biztos!
2010. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor én már nem is mennék szezonvégén. Már teljesen más az egész feelingje, mint mondjuk júliusba. Am. nem tudom, ha lányom lesz, nem hiszem h el fogom engedni egyedüli lányként 18éves fiuk közé szvsz...

19/F :D

2010. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

jaj ugyan, 18 éves fiúk közé ...


mert szted a 15 éves lánynak mi a fene jár az eszében, ha nem ugyan az mint a fiúknak??

ne legyünk már naivak :))

2010. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lesz ott még lány. pl. 3-at kapásból ismerek onnan.
2010. aug. 19. 21:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Abból nem lehet baj, ha megkérdezed.
2010. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Jó, ha dugni akar az megy helybe is :D Most gondolj bele, lemennek egy kisbusszal (9személyes ha minden igaz) De menjenek csak 6-an, ott mindenki végig megy mindenkin, gecci, haza jön egy hét múlva egy tripperes banda, hát szülőként nem hiszem, h a seggemet fogom verni a földhöz tőle :P :D

Jó csak vicceltem, gondolom van annyi eszed, h kivárod az igazit, és két sör után nem adod oda akárkinek. Valószínű ez lesz a szüleid legfőbb ellenérve, mond h van a fiuknak nője, csak pár lány lesz, aki egyedülálló :P

2010. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek is ....

De hidd el nem mindenki olyan, hogy oda adja magát fűnek fának. Nem mindenki gondolkozik ugyanúgy.

2010. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan aki bárkivel és bárhol lefeküdne, pláne nem olyannal akit alig ismerek. Megkérdeztem és nem engednek el mert már előre beszervezett programra kell mennem. De talán majd jövőre, egyébként elengedtek volna.
2010. aug. 20. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!