Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha az ember nagyon...

Nagy baj ha az ember nagyon szereti a testvérét?

Figyelt kérdés
sokan b*sztatak bántatok miatta már életem folyamán
2010. aug. 19. 17:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

08-19 18:46-os vagyok

Még csak annyit hogy nekem egy nővérem van és soha nem volt olyan jó viszonyunk nem zavar a másik szimplán testvérileg átlagosan elvagyunk a másikkal, de mindíg szerettem volna ha jobban összetartunk a nővéreknek meg kéne megbeszélni mindent a pasi ügyeket meg azt hogy esetleg néha elmennyünk csak mi ketten valahova és már felnőttünk és ilyen szinte soha nem volt és nekem pl hiányzott hogy esetleg megöleljen és amikor én akartam azt mondta nincs rá ideje. Szal szerintem semmi baj nincs veletek és nagyon aranyos és ne foglalkozz a sok emberrel mert lehet csak irigyek. Én is tudod mit nem adnék egy báty-ért aki megölel néha? Nagyon sokat. Csak én nem vagyok rosszindulatú és azért nem bántom azokat akiknek jobb a kapcsolata a testvérével mint nekem.

2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!