Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha az ember nagyon...

Nagy baj ha az ember nagyon szereti a testvérét?

Figyelt kérdés
sokan b*sztatak bántatok miatta már életem folyamán
2010. aug. 19. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos ne is foglalkozz mit mondanak. Örülj neki hogy ilyen jó testvéred van és ne szégyelld megölelni aki meg emiatt piszkál az menjen a pics-ba. Szerintem nincs veletek semmi baj.
2010. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszi .. jöhetnek még a válaszok
2010. aug. 19. 18:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne baj! Ne foglalkozz a rosszindulatu emberekkel.
2010. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát tényleg furcsának tűnhet,hogy mindig ölelkeztek.De ne is törődj azokkal akik beszólnak.Semmi közük hozzá:)
2010. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak olyan emberek vagytok, mint én. Én olyan vagyok, hogy szélsőségesen nagy érzelmeim vannak, ezért a barátaimat is szívesen ölelgetem. Szóval ezzel nincsen semmi baj, csak azok, akiknek nincsenek nagymértékű érezlemeik, nem tudják, milyen ez és beszólnak. Sok ember azt is hihetné, hogy mi a barátaimmal szerelmesek vagyunk, pedig nem. A Kedvesem is tudja ezt rólam, hogy ilyen vagyok és nem zavarja, mert felé is nagyon nagy érzelmeim vannak, és nyilvánvalóan nagyobbak, mint a barátok felé, meg nyilván nem csókolgatom a barátaimat. Ha csak ölelgetitek egymást, azzal nincs semmi gond. Sok társadalomban például ez egy természetes dolog, hogy az emberek nagyon nyíltan kifejezik egymás felé a szeretetüket. Testvérek felé is. nekem is vannak más ilyen ismerőseim, akik nagyon kifejezik a szeretetüket. Csak az akár, hogy kevés ilyen ember van. :(
2010. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy csak féltékenyek, hogy ennyire szeretitek egymást! Ne törődjetek velük! :)
2010. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
imádom a báttyámat. DE. állandóan húzzuk egymást meg minden:DDDD van h ad egy puszit a "kishugának" de legtöbbször cs*sztetjük egymáást:D
2010. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok (L), és van egy 17 éves öcsém. A szó szoros értelmében imádjuk egymást. Ha valam történik, biztos, hogy megbeszélem vele, és ez fordított esetben is igaz.

Ha találkozunk valahol (utcán - nyilvános helyen), mindig ad puszit. Egyszer kérdeztem tőle, hogy nem zavarja-e, hogy látják a haverjai, hogy puszit ad nekem? Azt mondta, hogy senkinek semmi köze hozzá, ő annak ad puszit, akinek akar :)

2010. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én (17/L) is sokat ölelkezek a bátyámmal (19/F). Szeretjük egymást és kész. Akit ez zavar az nem néz oda és kész. Inkább legyen ilyen a viszonyunk, mint rossz.

Sőt még az unokatesómat (20/F) is rendszeresen megölelem.

Mi ilyenek vagyunk, így fejezzük ki az érzelmeinket. Ehez semmi köze sincs senkinek. Akinek nem tetszik biztosan irigy.

Nekünk, igaz, ebből csak egyszer volt félreértésünk. A bátyám egy buliba odajött átölelt és súgott vmit a fülembe. Én rámosolyogtam és visszaöleltem. Kb. 5 perc múlva az unokatesóm jött oda és ő is átölelt. Egy srác aki látta beszólt, hogy mi van kiscsaj percenként más ölelget. Erre közöltem, hogy az egyik a bátyám, a másik meg az unokatesóm.

2010. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 21. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!