Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életedben...

Volt már olyan az életedben hogy úgy kellett szakítanod a pároddal hogy szerettétek egymást? Ha igen, hogy tetted túl magad rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom, eléggé eltértünk a kérdés témájától.

Én úgy tettem fel a kérdést, hogy ti egy pár voltatok, szerettétek egymást, nem csaltatok meg senkit, és valamilyen külső tényező miatt szakítanotok kellett. Na mindegy. Azért kösz a válaszokat.

2010. aug. 19. 19:55
 12/13 anonim ***** válasza:

igen

két és fél hete szakitottam a barátommal. soha nem csalt meg én sem öt és ugy lettkor bar vége h szeretjük egymást.sztem a mai napig is.legalább is én igy érzem majd 3évet huztunk le egymás mellett, nehéz feldogoznom. elsö hét borzaszto volt sokat sirtam. mostmár kezdek visszatérni a régi életbe felkeresem a barátaimat mert sajnos a mikor jártunk akkor a régi barátaim szépen leépültek mert mindig pasimmal voltam.

szakitásunk oka: vettem 2 fölsöt és mondta h ugy nézek ki benne mint 1 ribanc. söt azon a héten utaztunk vna el és mondta h ezért nem megyünk sehova, és h ö megmondta h nem vehetek fel ilyet.meg ezt mondta: "megmontam h nem vehetred ezt meg"

nem is az ö pénzéböl volt nem voltunk élettársak sem de nekem senkisem parancsolgathat h mit vehetek fel és mit nem!adtam is neki 1 pofont h h beszélhet igy.

meg sok volt a veszekedés már mindig féltékenykedett tönkretette még anno a18. szülinapomat is!

hazudott 1dologban másféléven át.sokan márakkor kidobták vna. de hát szerelems voltam. de ez már sok volt és belefáradtam:S már anya mondta h nem birja nézni h szenvedek és h ez nem mehet igy tovább. meg ha most igy beszél mi lesz 10év mulva?!

tehát vége lett én is sajnálom de hát ez van és igen még szeretem és hiányzik de erre a legjobb gyógymód az idő.:/

2010. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

18:22 válaszoló vagyok

mi majdnem öt évet éltünk együtt, és 7 éve voltunk párkapcsolatban, amikor a prom exe és lánya megzsarolta, és választania kellett köztünk (akkor még meg nem született gyermekem és én) és a nagyobbik lánya között. Ő nyugalomra vágyott, és nem akarta elveszíteni az ismert gyermekét az ismeretlennel szemben. Még mindig vonzódunk egymás iránt, és én úgy érzem így egy év után is, hogy nem lehet kiheverni. De a mindennapi életben már halványul a fájdalom.....

2010. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!