Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy akkor...

Volt már olyan, hogy akkor jöttetek rá, hogy szerettetek valakit amikor már elveszítettétek?

Figyelt kérdés
Amíg jártunk nem éreztem hogy ennyire szeretem, most hogy vége megőrülök a hiányától!
2011. jún. 30. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

igen.Nagyon nehezen tettem tul magam rajta.Csak fél évig tartott,sosem mondtam neki,hogy szeretem.Talán kellett volna,akkor nem fájt volna annyira a vége:(

Amugy jót tesz,ha ilyenkor kisirod magad és sokat vagy a barátaiddal.Foglald el magad olyan dolgokkal amit szeretsz vagy szeretnél csinálni.Fel a fejjel,el fog mulni.

2011. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez nem is annyira szerelem.

Mert ha vkit szeretsz nem kell a hiánya ahhoz, hogy kikészülj. Elég, ha csak belegondolsz abba, hogy elveszítheted, és máris rájössz, hogy "nem élnéd túl".

A megszokás, vagy hogy most így unatkozik az ember, mert nincs senkije, meg hát csak jó volt vele ezt-azt csinálni. Utólag a szép emlékek erősödnek fel. Aztán ha megpróbálnátok újra kezdeni ugyanazok a hibák jönnének ki,mint korábban. Ha képes voltál a szakítás mellett dönteni, vagy ő, akkor ott a kanyarban sincs valódi szerelem.

2011. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég jellemző! De keveredik, tehát nem egyértelmű. Magyarul, ilyenkor elég erős gyanúm van hogy csak a magány, az hogy ne legyek egyedül, egy érintés hiánya...ezek amik dominálnak és nem az hogy ő kell, vagy szeretem!
2011. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor én jártam a barátommal,szinte nem éreztem iránta semmit,sőt néha úgy éreztem jobbat érdemlek nála. Aztán sokáig gondolkoztam és végül mondtam neki hogy legyen vége mert én semmit se érzek iránta. (Amikor elkezdtünk járni,úgy gondoltam hogy majd később úgyis kialakul a szerelem,de aztán mégse)

Aztán már másnap megbántam hogy szakítottam vele,ráadásul ő nagyon megutált...na ennek egy éve,azóta imádom őt és megőrülök érte,ő meg még mindig haragszik és képtelen vagyok megbeszélni vele a dolgot mert meg se hallgat.De ezt sajnos én b.asztam el...

2011. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem volt, hanem egy családi kapcsolat.


Anyukám az élettársát 2-3 évvel azután ismerte meg, hogy elváltak apámmal (apám megcsalta Édesanyámat). Az élettársa nagyon rendes, tisztességes, szeretetreméltó, kedves, őszinte, mélyérzésű, becsületes ember volt, aki nagyon szeretett minket. Eleinte nehezen fogadtam, hogy már nem apa lakik itt velünk, de aztán időre egyre jobban megszerettem, és ragaszkodtam hozzá, amikor két éve gyógyíthatatlan betegségben meghalt. :'( A legszomorúbb az, hogy el sem tudtam Tőle köszönni, és nem mondhattam meg neki, hogy nagyon szeretem, jobban, mint a saját apámat.

2011. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!