Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életedben...

Volt már olyan az életedben hogy úgy kellett szakítanod a pároddal hogy szerettétek egymást? Ha igen, hogy tetted túl magad rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

16 lehettem amikor elkezdtem járni egy fiúval és tényleg vonzódtunk egymáshoz.már egy ideje tetszettünk egymásnak.

pár nap után szakítottam vele mert a sógorom tele beszélte anyám fejét hogy az a fiú drogozik.nos én menekülve a problémák elől szakítottam vele.pedig nem akartam.

utána persze anyám számára is kiderült hogy hazugság volt amit állítottak róla.

akkor már ő akarta hogy járjak a fiúval meg persze a fiú is ostromolt,de én már csak daccból se jártam vele.nehogy már anya egyszer azt akarta hogy szakítsak utána meg.....

szóval a fiú tényleg szerelmes volt belém,még kb egy évig próbált mindent megtenni hogy járjak vele.

mikor én magamtól beadtam volna a derekam (hívtam kísérjen el diszkóba,neki nem volt pénze és nem jött),akkor a sors szólt közbe.

szóval elfelejtettem.néha gondolok rá hogy mi lett volna ha....deez mármindegy.

minden van valamiért az életben!!

szóval férjhez mentem agy olyan férfihoz akibe nagyon szerelmes vagyok még 6 év után is és van egy gyönyörű kislányunk.tehát nem bántam meg semmit.a sors úgyis elrendez mindent az életbe.

te se aggódj jön egymásik akit sokkal jobban fogsz szeretni és rájösz hogy a többi amit szerelemnek hittél nem is volt az.

2010. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
nekünk az exem nagyobbik lánya miatt kellett szétmennünk, a kislányom születése előtt egy hónappal, és nem hiszem, hogy túl lehet tenni magad
2010. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Utólag mindig rájöttem, hogy akivel szakítani kell, az nem is igazán volt nekem szerelem. És sokkal jobb jött később, a férjem, akit igazán szeretek. Utólag visszatekintve majd másképpen látod a dolgot, de ehhez idő kell.
2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekünk az exem nagyobbik lánya miatt kellett szétmennünk, a kislányom születése előtt egy hónappal, és nem hiszem, hogy túl lehet tenni magad, de az idő tényleg mindent halványít....
2010. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18:19válaszoló

igazad van. nem lehet túl tenni magát az embernek ilyenen

2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:19! ugyanez a szitu nálunk is, csak nekünk már megvan a bébi lassan 4 hete, és a szívem szakad meg :'(
2010. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem szakítottam, mert nem voltam együtt soha vele, csak egyszerűen megszerettem. Képtelen vagyok elfelejteni, őt szeretem akármit csinálok, és szörnyen rossz látni, hogy kapcsolatban van.
2010. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:47

mikor beleszerettél már akkor kapcsolatban volt?

2010. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, illetve nem tudok róla.
2010. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja de ne értsetek félre, soha nem tennék olyat, hogy harmadik leszek, én nem dúrnék szét egy párkapcsolatot, sem házasságot, sem családot, semmit.
2010. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!