Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra melyik az a családt...

Számotokra melyik az a családtag, aki a világon a legfontosabb nektek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
82%
anyukám, nagy papám, és a hugicám
2021. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
52%

Nekem több is van...

Első számú a férjem: Egész életemben egy társra vágytam, aki őszintén szeret engem és hűséges hozzám. Imádjuk egymást. Ő az életem értelme,a mindenem,életem szerelme!

Második számú a húgom, akit kicsi kora óta úgymond "neveltem" mert anyánk eléggé leszart minket.

Végül a harmadik a gyerekem.

2021. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
50%
2- érdekes a sorrended...
2021. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
76%
Kizárásosan, csak az apám. Ő nevelt fel, mindent ami rajtam van, ami körülvesz, azt neki köszönhetem. Igaz, nagyrészt a lelki bajaimat is, amiért mindenki azt mondaná, pszichomókus kéne, de előbb pusztul meg a bolygó, minthogy ez bekövetkezik. Nem vert, nem alkoholista, csak nem veszi észre magát, mekkora barom tud lenni, és túl hamar kapja fel a vizet, és akkor nem kérdez, inkább leordítja a fejemet, sértéseket vág hozzám, esetleg ha nagyon pipa, hozzám próbál vágni valamit, mint legutóbb a felvágottat. Illetve nem feltétlen hozzám, de legutóbb a kínai kaját odab*szta a konyhába a földre, zacskóval együtt, mert idióta volt és nem kérdezett tőlem, aztán másnap meg beböfögött egy bocsit. Én meg szépen osztottam neki az észt, hogy legközelebb a kiabálást és falhoz vágást előzze meg az, hogy megkérdez engem, és max utána akadjon ki. Nem kicsit érezte magát hülyének.
2021. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a nagypapám volt.


Meg akartam halni,mikor 24 éves koromban elment.

2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekem és a férjem az első.

Utánuk anyukám , tesóim, nagyszüleim és így tovább.

2021. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim válasza:
64%
#3 oké, én tudom ki áll közelebb a szívemhez. De mindenki ugyanúgy megkapja a szeretetet tőlem,és a törődést. :)
2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám.
2021. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
76%
Férjem és apum.
2021. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

2es válaszoló, én is hasonlóan vagyok ezzel. Párom és a tesóm a legfontosabb. Gyerek nincs.

Amugy mindenkinek köszönöm a választ. Írjátok még ☺️

2021. márc. 22. 12:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!