Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon lobbanékony, hirtelen haragú vagyok?

Figyelt kérdés
1-2 hétig tudom fékezni magam,de ha valaki nagyon feldühít akkor ordítok és tiszta ideg leszek.Volt,hogy már ütöttem meg embert is ezmiatt.Ráadásul a családom is nagyon érdekes,mindent 100X kell nekik elmondani.Jó lenne ezen változtatni,de olyan nehezen megy:SMondom 1-2 hétig bírom és akkor csak magamban zsörtölődök,de néha elszabadul a pokol.Szerintem nincs még egy ilyen hirtelenharagú,türelmetlen ember mint én.
2010. aug. 19. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld máshol levezetni. Mielőtt elkezdenél üvölteni menj el futni. Az még egészséges is.
2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakis önkontrollal.
2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Pillanatok alatt leszek rettentően dühös.egy ideig nem tudtam kezelni, de most már inkább elmegyek itthonról sétálni vagy valami csak ne keljen a többiek hülyeségét hallgatnom-
2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj sokat zenét hallgatni, komoly, nyugodt zenét!

És egy jó tanács: én végzettségem szerint tanultam munkaügyi etikát és ott úgy volt, hogy ha megharagudsz valakire, ird le amit érzel! Másnap ird újra, aztán megint és egy hét után hozd fel, hogy megoldjátok a problémát! Nem lehet a haragot szó nélkül bezárni egy szekrénybe, mert az előbb-utóbb szétdurran! Inkább mindent megbeszélni, de ne hirtelen haragból!

2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold az önuralmat! A feszültséget pedig máshogyan is kiadhatod magadból! Sportolj valamit! Nekem mondjuk a húsklopfolás is bejön. Igaz, utána már nem igen kell bepaníroznom a húst! Válassz rostosabbat, pl. tarját!:)
2010. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj arra, h ha nem kell a barátnőd előtt ne tűnj egy agresszív állatnak, ha valamit 100x kell elmondani mond el neki 101x is... fojtsd el a haragod a dühöd legalább amíg vele vagy, én is ilyen vagyok mint te de a barátnőmmel én nem fogok ordítozni se a családommal, visszatartom a dühöt az agressziót és később engedem ki, boxzsák jó dolog ha van azon ki lehet tölteni v ha valami idegen beléd köt azon is... zene hallgatás stb
2010. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. aug. 19. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ideges leszel számolj magadban vagy vonulj el ahol kiordíthatod magad. Önkontrol az egész egyébként.
2010. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, ha az edző leorditja a fejed párszor vissza fogod magad.
2010. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!