Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha anyám és a...

Mit tehetek, ha anyám és a párom folyton kibeszélnek?

Figyelt kérdés

Anyukámmal nem túl jó a viszonyom, nem beszélgetek már vele bizalmas dolgokról, mert állandóan továbbadja másoknak. Így nem tudok megbízni benne, már tinikorom óta. A párommal viszont mindent megosztok természetesen, mert eddig azt hittem bízhatok benne, viszont ő meg anyámmal kibeszéli a dolgokat. Hogy én miért vagyok ilyen zárkózott, régen más voltam, keveset beszélek, stb. Már sokszor megharagudtam rá emiatt, és voltak veszekedések is, aminek mindig az lett a vége, hogy csak szeretetből csinálja, jót akar nekem. Viszont a legutóbbi alkalomnál betelt a pohár, és szakítottam is vele. Ugyanis az történt, hogy páromnak elmondtam, hogy miért nem volt sokáig orgazmusom. Röviden, anyám miatt volt, meg a hülye vallásossága miatt. Ezt elmondtam a páromnak, ő meg elmondta anyámnak, anyám meg azzal fogadott, hogy a Petivel beszélgettek, éshát ő nem tudta, hogy ezt okozza vele... Mondtam, hogy ezt most fejezze be, ehhez semmi köze, és otthagytam. És írtam a páromnak, hogy itt részemről vége volt, elegem van, hogy állandóan kibeszélnek, többet nem szeretnék vele találkozni. Azóta csak hívogat, meg írogat, de nem is reagáltam rá.

Jogos, hogy így kiakadtam? Pont attól az embertől, akitől nem ezt várnám, mert tudja, hogy milyen a viszonyunk anyámmal, és hogy mennyire nem bízok benne, és ő meg mindent továbbad neki? Nektek nem esne rosszul? Ti hogy reagálnátok? Most nagyon haragszom rá, tényleg úgy érzem, hogy többet látni se akarom.

L/20


2021. márc. 15. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Itt nincs jószándék, hiába burkolózik ezzel. Nem feltétlenül akart rosszat, azt inkább elhiszem.

Teljesen jogos a kiakadásod, én ennél kisebbért is kipenderítettem volna. A hálószoba dolgokat elmondani meg egyenesen pofátlanság.

Jól tetted, hogy megszabadultál tőle. Aki többszöri figyelmeztetésre nem hajlandó ennyit megtenni (ha magától eleve nem fogja fel, már régen baj az is..), akkor felesleges rá időt pazarolnod. Megbízhatatlan. Gondolj bele, mi lesz később, ha már most ilyen?

Egyébként meg ne gondold, hogy megváltozik, ezer kapcsolatot látta tönkremenni amiatt, hogy (általában a nők) azt gondolják, a párjuk majd megváltozik, mert szereti őket... nem. Senki nem fog ennyitől megváltozni, sokszor még ennél többtől sem.

2021. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Én hasonló okok miatt szakítottam az exemmel 6 évvel ezelőtt.


MINDENT kibeszélt a hátam mögött. Az anyjának, a haveroknak, de olyan szinten, hogy milyen vagyok az ágyban - azt hittem, agyonütöm, mikor visszahallottam a közös barátoktól.


Persze, nyilván nem bántottam, csak kivágtam a fenébe.

2021. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen pasit ki kell dobni. Exem is ilyen volt, mikor vártam egy utalást, másnap a haverjai kérdezték meg, hogy "na megkaptam már a pénzt?" Én is azt hittem ott tépem le a fejét. Természetesen anyucinak is beszámolt mindenről. Kivágtam mint macskát szarni.
2021. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is ezt tettem volna a helyedben
2021. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl és nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele. Keress egy rendes pasit, aki egyenrangú társként tekint rád és nem abban látja a boldogságot, hogy szövetkezik ellened mással..
2021. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna elküldeni ezt a gyökeret.
2021. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha, SOHA nem beszélné ki párom az anyámnak a dolgaimat, dolgainkat. A pasidat vissza ne fogadd, mert anyád max nem mondja majd vissza a dolgokat neked, DE UGYANÚGY ki fognak beszélni. Egyik sem tekint rád önálló emberként. Legyél erős, és zárd le ezt a kapcsolatot végleg.
2021. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nihan Sezin2 válasza:
100%

Egyértelműen jól tetted nem

Nézet semmibe téged az a barom lépj tovább és felejtsd el a családod a családod tönkre teheti az életed én már csak tudom menekülj és csak a saját életed fel és boldogságoddal foglalkozz

2021. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire visszaél a bizalmaddal, abban nyilván nem szabad a továbbiakban megbízni. Ha "visszafogadnád", soha nem engedhetnéd el magad, mert joggal kellene attól tartanod, hogy nem marad köztetek.
2021. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A lehető legjobban jártál el.


Egyébként annyi hasznod volt, hogy végre van orgazmusod. :))

2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!