Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítesz? Szerinted sikerülni...

Segítesz? Szerinted sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h külföldön járok suliba. 1 éve vagyok, a nyelvet beszélem de iszonyat beszari vagyok... Nem úgy sikerült beilleszkednem ahogy terveztem. Vannak barátaim de a többiek észre se vesznek. Hogy illeszkedjek be? Egyáltalán lehetséges? A környéken hogy találjak barátokat? Nagyon el vagyok keseredve. Elöre is köszi a válaszokat.
2010. aug. 18. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtönn helyen külföldön nehezebben nyilnak meg az emberek, egy év kevés ahhoz, hogy valaki odatartozó legyen. Ez nem azért van, mert külföldi vagy, hanem mert új, ott ehhez több év kell, mire valakit teljesen befogadnak. Ha már néhany barátod van, akkro sokat elértél, egyszerüen meg kell az ottani mentalitást szoknod.

Ne légy elkeseredve, jó úton vagy.

2010. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak lehetőség adodik rá, kezd beszélgetést azzal akivel csak tudsz, és legyél kedves, tul sokat ne mondj magadrol, ne vélekedj nagyon a dolgokrol, inkább mindenre csak bolints egy mosolyal és ne kritizáld meg a dolgokat és a lányokhoz is oda mehetsz még segitséget kérni is, és idővel majd bárkihez hozzá mersz majd szolni és jol fogod érezni magad és lesznek barátaid is. A lényeg hogy ne itélj senkit meg előre.(bocsi a helyesirásért)
2010. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
huuu mennyi és, bocsi :) nem szoktam igy beszélgetni :D
2010. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyekezz minél több helyre elmenni, minél több rendezvényen résztvenni. Itt nem csak a bulikra, hanem könyvtárra, különböző előadásokra, színházba, megnyitókra gondolok.


Minél többet vagy emberek között annál nagyobb esélye dvan barátokat szerezni és minél különbözőbb helyekre mész annál több fajtájú emberrel találkozol, így még könnyebb barátokra szert tenni. Plusz, ha valaki kiszúr egy rendezvényen és aztán egy másikon is, akkor később is figyelni fog, hátha ott vagy (vagy kiszúrsz t emásokat) és még beszélgethettek is idővel, hisz lesz közös téma.

2010. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van pár barátod, azzal is kihúzod a suli végéig.

Te nem vagy az a középpont típus.


Mit mondjak, hát ha odamész beszélgetni másokhoz is, akkor ők is szólnak majd hozzád. Sokat kell dumálni velük, mindenről, ami eszedbe jut.


Vagy betanulhatsz pár viccet is kezdetnek.

2010. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!