Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket egy anya...

Miért mond ilyeneket egy anya a gyerekének?

Figyelt kérdés

anyám állandóan ilyeneket mond, hogy én egy senki vagyok, meg hogy nyomorék vagyok és még sorolhatnám. Mindenért én vagyok a hibás, állandóan csak ezeket mondja, hogy: rohadj meg, takarodj, nyomorék vagy, te egy senki vagy. Meg azt mondja mostanság, hogy szellemi fogyatékos vagyok.

Dolgozok, a pénzt odaadom az utolsó fillérig, nem dohányzok, nem iszok, nem járok bulizni sem, itthon segítek, amiben csak tudok. Érettségizett ember vagyok és van egy szakmám is. Miért mond ilyeneket? Miért bánt állandóan? Sokszor gyomorideggel ébredek, de van, hogy napközben is gyomoridegem van a félelemtől, hogy mikor mit fog rám mondani, már aludni sem tudok nyugodtan.

20/F.


2010. aug. 18. 13:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Azért, mert idegbeteg. Nem ép ember.


Ha elköltözni nem tudsz, akkor csak adj a rezsibe. Függetlenítsd magad, amennyire lehet.

Én nem tanácsolom, hogy állítsd le, ennek egyik oka, hogy akit így neveltek, azt teljesen elnyomták. Soha nem mernek, még csak vissza sem szólni.


A legeslegjobb tényleg az elköltözés lenne.

2010. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ha nem adom oda a pénzt az utolsó fillérig, akkor nem ad ennem.
2010. aug. 18. 13:34
 13/30 anonim ***** válasza:
Azért megmondhatja neki,hogy ez nincs igy rendben.Miért hagyná magát lealacsonyitani?
2010. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha nem adod neki oda akkor tudsz magadnak venni belöle kaját!
2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Kedves, költözz el, míg meg nem sérülsz teljesen! Költözz össze valakikkel közös albérletbe! Most sok diák keres albérlőtársat. Megleszel. Anyád könyörögjön, hogy látogasd, akkor majd néha hazanézel! Megleszel! Keress egy kedves barátnőt! Vigyázz, ne olyat mint anyu!
2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Ha nem adom oda a pénzt az utolsó fillérig, akkor nem ad ennem."

Ne adj neki pénzt, és egyél abból, amit keresel.

2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszi ezt veled mert hagyod!
2010. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert másképpen van ott, ahol ilyen az anya.

Az enyém is ilyen volt, már kétszer is felnőttem korom szerint, gyerekeim vannak, és még mindig félek tőle.



Ha nem adod oda az összes pénzedet, akkor lesz miből élelmet vásárolnod. Első perctől oszd be jól a pénzt, nehogy hó végére ne maradjon.

2010. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%

Drága, 20 éves vagy, próbálj megtanulni főzni, nem annyira őrdöngős. Egyszerűbb dolgokat biztosan megtudsz csinálni magadnak, amiktől nem halsz éhen, és aztán úgyis egyre jobban belejössz.

Amúgy sem jó, ha az ember az életben bárkinek is ki van szolgáltatva valamilyen téren.

2010. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak itthon, de ennyire azért nem. Én várhatóan 1 év múlva már máshol lakok. :)

18F

2010. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!