Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket egy anya...

Miért mond ilyeneket egy anya a gyerekének?

Figyelt kérdés

anyám állandóan ilyeneket mond, hogy én egy senki vagyok, meg hogy nyomorék vagyok és még sorolhatnám. Mindenért én vagyok a hibás, állandóan csak ezeket mondja, hogy: rohadj meg, takarodj, nyomorék vagy, te egy senki vagy. Meg azt mondja mostanság, hogy szellemi fogyatékos vagyok.

Dolgozok, a pénzt odaadom az utolsó fillérig, nem dohányzok, nem iszok, nem járok bulizni sem, itthon segítek, amiben csak tudok. Érettségizett ember vagyok és van egy szakmám is. Miért mond ilyeneket? Miért bánt állandóan? Sokszor gyomorideggel ébredek, de van, hogy napközben is gyomoridegem van a félelemtől, hogy mikor mit fog rám mondani, már aludni sem tudok nyugodtan.

20/F.


2010. aug. 18. 13:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Miért ?erre nem tudom a választ

A megoldás szerintem hogy elköltözöl és éled a kicsi életed szép nyugodtan

2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

erre mondd neki hogy te neveltél ilyennek!bocsánat!

biztos nem elégedett az életével és ezért ba..tat.

2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindig felhúz ha ilyeneket olvasok. Az oké, hogy az anya felneveli a gyereket, de milyen jogon beszél veled igy?

Nem csodálom,ha ki vagy idegileg. Nem tudsz elköltözni?

2010. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem állitod le.Ennyi idösen már kinyithatod a szádat,és meg védheted magad.Pl. sorold neki fel amit fennt nekünk!
2010. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Tök felesleges csatáznia az anyjával.Azzal hogy elmon dja mi bántja nem fogja megváltoztatni az anyját

Van munkája költözzön el

2010. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy azért vagy nyomorék, mert ezeket a géneket örökölted tőle. Egyébként pedig azért mond ilyeneket, mert sz@r anya. Sajnos ilyen egyszerű a válasz.
2010. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A miértjét nem tudom, de ha dolgozol és keresel, miért nem költözöl el? Legalább egy baráthoz ideiglenesen vagy vmi más rokonhoz amig összenem tudsz szedni egy kis pénzt és elköltözni albiba.
2010. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

De azt írja a pénzt odaadja az utolsó fillérig....

Most ő kéri?

2010. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért bánt, mert a saját keserves érzéseit Rád vetíti. Valószínűleg rossz élete lehet/ett és azért. Ne vedd magadra -tudom, könnyű ezt mondani...

Legjobb lenne függetlenedni tőle, leválni, önállósodni. Persze, gondolom, szereted, és nem akarod magára hagyni, mivel látod, milyen rossz neki így is. A helyzet azonban az, hogy a saját problémáit neki magának kellene megoldania, és nem érzelmileg és fizikailag is kihasználnia Téged.

2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Az én anyám ugyan ilyen volt, egyetlen megoldás volt, hogy szedtem a sátorfám. Én nyombélfekélyt is kaptam a sok idegtől. Mai napig rossz viszonyban vagyunk.

28/L

2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!