Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már tényleg...

Szerintetek ez már tényleg bunkóság?

Figyelt kérdés

14L vok és van egy bátyám 3 évvel idősebb nálam. Van egy hülye haverja aki másik városban lakik de néha itt eszi a fene és már tökre idegesít. Olyanokat csinál, hogy este 11kor beállít és !csak ha szólunk neki! elmegy hajnali egykor jah és másnap ebédidőben beállít. Köszönni nem szokott, csak ha rászólunk, hogy hello vagy valamit. Nincs még bevetve az ágy és akkor meg belefekszik és ott döglik. A falak tökre vékonyak tesóm meg én szobám között és nem tudtam pl. elaludni, mert ott dörmögtek. Szerintetek is bunkóság vagy én reagálom túl? Szerencsére már elhúzott a városból, de még hétvégén jön. -.-"

Jah és nem nálunk lakik, mert van saját házuk itt is.


2010. aug. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gyerekszobája a fiatalúrnak. Ha titeket zavar, egyszerűen meg kell mondani neki, hogy ne jöjjön éjszaka és ebédidőben, mert nem illik, és ne feküdjön rá az ágyatokra.
2010. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bunkóság! de én azért bírnám ha lenne bátyám meg annak 1 ilyen haverja:D de 1ik sincs sajna:S:D
2010. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bunkóság, de miért nem szóltok rá? Ilyen egyszerű az egész, ahelyett, hogy magatokban puffogtok.
2010. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bátyámnak már mondtuk, mert végül is az ő haverja... amúgy meg nem puffogunk, mert max én puffogok. túlságosan vendégszeretők vagyunk ^^

am. meg a bátyámmal nincsen semmi baj csak a hülye haverjával... majd szólok neki hogy mi a tészta, de nem akartam hülyét csinálni magamból mert akk megver :D

2010. aug. 18. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje.
2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!