Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleményed van a...

Milyen véleményed van a melegekről?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 20:22
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
0%
jó fej---be kéne rúgni őket...
2010. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

hogy te mennyire intelligens vagy ....

esetleg irigykedsz??

2010. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
0%
anyád irigykedik te ratyi, genetikailag kódoltan deviánsok vagytok, erre tudod ki irigykedik.
2010. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
0%
ja és egyébként nincs bajom velük ,de ha egy is közeledni próbál olyan verést kap, hogy heteró lesz belőle
2010. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdések kapcsán mindig olyan "intelligens" válaszok kerülnek elő, hogy eldobom magam.


Nekem van több meleg ismerősöm is, van akivel jobban, van akivel csak ismerettség-szinten vagyok, de valamiért nem látok semmi különös problémát velük kapcsolatban.


Az ilyen "fejberúgós" válaszoló pedig keressen pszichológust, mert ismert tény, hogy a homofóbia a homosexualitásban gyökerezik. Hátha sikerül valamit kezdeni veled .....

2010. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
bocs, mielőtt támadásokat kapok, heterosexuális nő vagyok !!
2010. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
51%

Nincs bajom a melegekkel, elég sokat ismerek közülük.

Felvonulásokkal sincs bajom, főleg hogy kevesen tudják, de a pride egy megemlékezés, a new yorki stowall pubban történt eseményekre.Nyugaton ez egy óriási buli ahol gyerekek idősek és mindenki kint van és bulizik egy jót, nemhogy kövekkel dobálják meg őket.

2011. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!