Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleményed van a...

Milyen véleményed van a melegekről?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 20:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Igen, osztom azt, hogy a meleg srácok valahogy stílusosabbak, igényesebbek általában. Akiklet én ismerek, intelligensek is, na és ne tudjátok meg hog yutálják azokat akik pl. a felvonulásra járnak és a transzvesztitákat. Úgyhogy ezért is nagyon nem tetszik az a vélemény, aki írta, hogy a melegeket azonosítja a nőiességgel. A helyzet az, hogy én ismerek országos és európa bajnok judos fiatal meleg srácot is, na nem igazán lányos a gyerek, sőt döglenek utána a lányok, csak hát hiába. Biztos van lányos is, de szerintem ez elenyésző kisebbség köztük. És gondoljunk csak bele: ha egy srác meleg akkor azért meleg mert a fiúk tetszenek neki. Akkor mégis miért trszene neki eg ylányos fiú? ha egyszer éppen a fiú "fiússága" vonzza? Úgyhogy ez valahiog ynekem logikailag is ellentmond. És higgyétek el, maguk a melegek azok, akik tök ki vannak akadva a lányos melegekre, pontosan ezért, mert ilyen tévképzeteket keltenek az emberekben, holott akár csak akiket én ismerek, olyan fiúsak hog yfiúsabbak nem is lehetnének. És azt is meg kell hagyni, hogy van egy elég egyedi kisugárzásuk, ami hetero srácoknak nem mindig :-) Állítólag pont emiatt buknak le sokszor hetero srácok előtt ...

Kriszti

2008. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem őket, nemis utálom. Teljesen úgy kezem őket, mint a heterókat, mert szerintem valójában nincs különbség, szóval nem diszkriminálok sem pozitívan, sem negatívan. Azonban el kell ismerni, hogy sokuknak, hihetetlen jó ízlésvilága van!
2008. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvelem őket,akkor jó véleménnyel vagyok roluk,ha nem akkor nem.Ilyne szempontból nekem teljesen mindegy,milyen szexuális beállitottságu az adott személy,ha erre irányult a kérdés. A homoszexualitás mint jelenség : ahhoz annyit füznék hozzá,a szexuális hovatartozás,nemi élet mindenkinek a magánügye,ezért a felvonulásoktol undorodom,a sok magamutogató embertől,megjegyzem ugyanigy éreznék ha "hetero" felvonulást tartanának.
2008. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A meleg pasik jól néznek ki nagy álltalánosságban. végülis, mi nők is tudjuk, milyen nehéz egy férfinak megfelelni.

Nem kell úgy hangoztatni az igaz.

2009. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%

Hát nem is tudom, én, mint meleg fiú azt gondolom, hogy ugyanolyanok, mint a többi ember. Itt is vannak bunkók, kedvesek, intelligensek, buták, szeretetre vágyók, de ami elkeserít az az, hogy nagyon sokan csak a szexre mennek. :S és alkalmi kapcsolatot keresnek. De a heteróknál is ugyanúgy vannak ilyenek, szóval ezért írtam, hogy ugyanolyanok részben, mint a többiek.

F/19

2009. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 16:08-ossal. :)
2009. máj. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen vegyes válaszokat olvasok, mint pszichológust, részben elkeserít az emberi butaság, részben viszont meg is lep bizonyos emberek intelligenciája. Na esetükben csak így tovább, hátha lesz ebből valami.

Én nem hiszem, hogy más emberek lennének, azt viszont igen, hogy talán pont a hetero közösség csinál belőlük mást. Nincs igazam? Ami engem nagyon zavar, hogy úgymond praxisom során találkozom éppen elég meleg fiatallal, és "ami látszik" az egy elenyésző kisebbség, aztán a realitás mint általában más területen is, sajnos rejtve marad. Pedig radikális véleményváltozást okozna, ha bizonyos srácokról is kiderülne a nagyközönség előtt, na de ez lehetetlen (sajnos vagy nem sajnos, ők maguk nem akarják, tehát ezt tiszteletben kell tartani, és nyilván meg van az oka is).

Üdv: Kriszti

2009. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Azon tudok kiakadni, hogy "csak ne előttem csókolózzanak", meg hasonló. Könyörgöm, ha egy heteró pár megteheti, hogy kézenfogva végigvonul az utcán, meg egymás szájába nyáladzanak, akkor én és a barátnőm miért ne tehetnénk meg? Az ész megáll...

18L

2009. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
2008.12.03. 20:34 - Nem érted hogy lehet azonos neműt szeretni.. Sokáig én sem értettem. De aztán leültem beszélgetni egy biszexuális ismerősömmel, és ő mondta azt a mondatot, hogy "én nem az alapján ítélem meg, hogy pénisze van vagy vaginája, hanem hogy beleszeretek-e, vagy sem!" Nekem ez a mondat elég volt ahhoz, hogy megértsem, hogy is lehetséges..
2009. szept. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges? Nekem is van fiú haverom aki meleg, és pl. nyaraltunk már úgy, hogy hozta a barátját, hioggyétek el, mi is tök természetesen kezetük a dolgot, meg ők is, és azt hiszem pont itt van a lényeg. Minél természetesebben állunk hozzá, annál inkább azok ők is.

Ja hát a leszbi csajszinak is igaza van, való igaz, lehet, hogy én vagyok túl liberális, de felőlem aztán csókolózhatsz az utcán a barátnőddel, tudod én barcelonában láttam olyat még kiskoromban először, hogy a metron két srác falta egymást és az volt az izgi, hogy a kutyát nem érdekelte, senki még csak fel se kapta a fejét, csak én hülye magyar néztem őket ugye.

És akkor értettem meg, amikor a többedik iylen eset volt, hogy valóban, igazuk van, miért ne tehetnék? Ezt tőlünk nyugatabbra kb mindenhol tök normálisan elfogadják, sajnos itt nálunk vannak problémák az iq-val, látod, erre csak azt tudom mondani, hog yamíg még "buxiverő bandák" is léteznek, akik pl. melegekre vadásznak a meleg diszkó felé, hogy elverjék őket, na addig nem is tudom mit gondoljak. De hogy kint ez miért nincs? Esküszöm nem értem, ennyivel intelligensebbek lennének az emberek? És mindezt most mondom egy hetero fiúként, csak én abszolút semlegesnek érzem magam a kérdésben, egyszerűen nem érdekel, na meg a nyitottságom miatt van nem egy meleg haverom is még egyetemről stb. De tudom azt is, hogy sokan meg mennyire képesek utálkozni, de sztem ha megkérdeznéd őket, ők sem tudnák valójában miért.

Izgi egy téma ez na, de a magyar társadalom nagy messze áll az érettségtől, hogy ezt természetesként elfogadja, bár az is igaz, hogy a mostani tizen- és huszonpár éves generáéciónál már látok egy elég nagy nyitottságot, és nem eg yteljesen hetero haveromnak van meleg haverja, ez nem is kérdés. A nagy számok alapján meg eleve kizárt, hogy valakinek ne lenne, csak max nem tud róla. Ennyi.

2009. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!