Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit dolgozik a párod, és...

Mennyit dolgozik a párod, és mit? Mikor nem kell melóznia mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A férjem programozó, szabadidejében is programozik. :D 22/L


Ugyan miért pontoztatok le, elmondanátok?? Miért nem hazsnos ez nektek. Jó állása van, jól keres, meg is küzdött érte. És ez az igazság. Válaszokat várok!! Vagy ilyen gyávák vagytok??

2010. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen , én is azon agyalok, így hogy olvasgatom, hogy ezeken a válaszokon most mit kell pontozgatni?!?! Nyomok én is zöld, vagy piros kezet, csak valaki mondja meg mire??!!


Az én párom 7 napból 6-ot dolgozik általában 14-15 órákat, teherautó sofőr. Szabadidejében kicsit gépezik, és a kislányával játszik.


Vajon erre ki milyen kezet fog nyomni? :D

2010. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Párom 7 napot dolgozik, hétközben vidéken 12 órát, pénteken jön haza. Kőműves-asztalos. Hétvégén bevásárlóközpontban karbantartó.

De most 3 nap pihi:)!!!!!

2010. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kellett lepontozni, a kérdésre válaszoltam csak... N/27
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerelmem 6 napot dolgozik, 12 órát naponta...

Szombaton pihizünk, este összeülünk a barátainkkal, vagy csak itthon elvagyunk...

Vasárnap pedig fűnyírás, favágás...

2010. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

17:32 vagyok

köszörül, hegeszt...

Margit-hídhoz csinálják az elemeket.

2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"A férjem programozó, szabadidejében is programozik. :D 22/L


Ugyan miért pontoztatok le, elmondanátok?? Miért nem hazsnos ez nektek. Jó állása van, jól keres, meg is küzdött érte. És ez az igazság. Válaszokat várok!! Vagy ilyen gyávák vagytok??"


Ne idegeskedj! Ez egy ilyen oldal! Én már fel sem teszem ezt a kérdést. Néhányszor megtettem, de persze nem jött rá értelmes válasz. A sok arcnélküli kretén itt éli ki magát, a kicsinyes lepontozásával. Ha meg megkérdezik, hogy ugyan mit pontozott le, még választ sem tud rá adni.

Teszem hozzá, hogy olyan kérdésekre, hogy elégedett vagy-e az életeddel, vagy jól keresel-e, boldog vagy-e nem szabad válaszolni, mert kifiléznek! ;)

2010. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!