Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyávaság lenne? Vélemények!

Gyávaság lenne? Vélemények!

Figyelt kérdés

Egyik családtagom rettenetesen gonosz pletykát terjeszt rólam a családban, és van aki hisz neki van aki nem. Gondoltam megbeszélem vele szépen higgadtan a dolgot, lévén, hogy nem vagyok őrjöngős, kiabálós fajta. Az a fajta vagyok aki akkor is szépen, mosolyogva, higgadtan beszél, mikor más már vérszemet kap és őrjöng velem. (lehet ezzel akasztok ki mindenkit) Ezért először fel akartam hívni telefonon, hogy otthon van-e és elmehetek-e. Erre kinyomja a telefont. Na mondom véletlen volt, felhívom megint, megint kinyomja. Felhívom megint fel sem veszi. Felhívom megint, ekkor már ki van kapcsolva. Na, akkor elmegyek. Nem jön ki, ki sem néz...stb. Szerintem gyáva, fél szembe nézni velem. De a hátam mögött akkor miért beszél? Ehhez nem gyáva? Fél szembe nézni a tettei következményeivel? Vagy csak szimplán buta?


A pletyka mindegy, a lényeg, hogy nem igaz.


2010. aug. 17. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

én 26 vagyok ő 31


szóval nem idős egyáltalán

2010. aug. 21. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. akkor avval sem jöhet, hogy neki (ha már másért nem..) a kora miatt tiszteletet jár. Ezek után végképp nem értem, hogy képzeli, hogy egy sms miatt másnak panaszkodjon.

Viszont szerintem aki ilyen, azt elég hamar kiismeri a környezete. Hisz valószínűleg nem csak veled ekkora paraszt. Ezáltal csak nem hiszik el a pletykáit, meg a rosszindulatú fröcsögését.

2010. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán azért anyukádat támadta le,mert ő nem tud megválaszolni neki,de attól fél,hogy te igen.Nekem is van hasonló ismerősöm.
2010. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A magam részéről én is rühellem az ilyen gerinctelen alakokat akik másnak a háta mögött mondják a magukét, ha meg szembekerülnek az illetővel akkor vagy játszák a sértődöttet és így akarnak kibújni a magyarázkodás alól, vagy messze elkerülnek. Valakinek a háta mögött mondani hülyeséget az egyik legkönnyebb dolog, aki nem mer szembenézni az illetővel akiről terjesztette akkor egy besz*ri alak. Tipikusan hozzá tartozik hogy hiába ő terjeszti, valahogy mindíg ad rá okot hogy ő sértődhessen meg és ezzel bizonygathatja a "hamis igazát", de ezt NE HAGYD !! vagy kérj meg vkit hogy beszéljen vele, vagy te is kezdél róla terjesztgetni hogy pl"mindenkit kibeszél a háta mögött, hazugságokat terjesztget MINDENKIRŐL", jó tudom nem ez a legjobb és legokosabb ötlet de a semminél jobb.

Én a helyedbe jól megüvölteném a magamét, hadd térjen észhez, de ha nem megy akkor rángatnám a pszichológushoz, de szerintem csak marha nagy kisebbségi komplexusa van és így akarja magára felhívni a figyelmet vagy pedig egyszerűen csak irigy.

2010. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha én édesanyád helyében lettem volna simán, nyugodt hangon megmondtam volna mutassa meg azt az smst mi olyan felháborító. ha nem mutatja elküldöm. ha megmutatja szembesítem, hogy gyere be lányom s felnöttként neked mondja. vagy csak simán megkérdeztem volna mégis miért, mi okból kapta azt az üzenetet, mit csinált. ettől tuti lefagyott volna.


de vagyok olyan huncut, hogy egy lehetőleg minnél nagyobb rokoni összejövetelen állok elé pár neemigazat adó rokonnal. pulykavörös lenne a képe:D

2010. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok olyan embert ismerek, akinek ha vaj van a fülén, úgy próbál a kellemetlen helyzettől megszabadulni, a felelősségre vonástól elmenekülni, hogy kámfort játszik. Nem hajlandó a problémás helyzetről beszélni se telefonon, se személyesen, se levélben. Minden lehetséges módon bujkál, mert kerüli az olyan kínos helyzeteket, ahol szembesítenék őt a saját gyarlóságával, ahol beleverhetik az orrát a saját piszkába.


Jellemtelen, gyáva, gumigerincű embereknek tartom őket.

2010. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!