Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyávaság lenne? Vélemények!

Gyávaság lenne? Vélemények!

Figyelt kérdés

Egyik családtagom rettenetesen gonosz pletykát terjeszt rólam a családban, és van aki hisz neki van aki nem. Gondoltam megbeszélem vele szépen higgadtan a dolgot, lévén, hogy nem vagyok őrjöngős, kiabálós fajta. Az a fajta vagyok aki akkor is szépen, mosolyogva, higgadtan beszél, mikor más már vérszemet kap és őrjöng velem. (lehet ezzel akasztok ki mindenkit) Ezért először fel akartam hívni telefonon, hogy otthon van-e és elmehetek-e. Erre kinyomja a telefont. Na mondom véletlen volt, felhívom megint, megint kinyomja. Felhívom megint fel sem veszi. Felhívom megint, ekkor már ki van kapcsolva. Na, akkor elmegyek. Nem jön ki, ki sem néz...stb. Szerintem gyáva, fél szembe nézni velem. De a hátam mögött akkor miért beszél? Ehhez nem gyáva? Fél szembe nézni a tettei következményeivel? Vagy csak szimplán buta?


A pletyka mindegy, a lényeg, hogy nem igaz.


2010. aug. 17. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen gyáva. Vannak ilyen gerinctelen emberek. Sajnálom. :(
2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Melyik rokonod terjeszti a pletykát? Milyen típusú pletyka? Hány éves és milyen nemű vagy?
2010. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mobil a zsebben és hangfelvételt tudom ajánlani. Ilyenkor szeretnek tagadni de ha felhúzod kiböki mi baja majd. Azt meg mutasd meg a családban bárkinek aki neki hisz. Jól beég majd.
2010. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon közeli rokon, nagyon csúnya típusú pletyka, és szerintem lényegtelen, hogy lány vagyok-e vagy fiú, és mennyi idős. A pletyka az pletyka, nem igaz, főleg így, hogy rosszindulatú és hazug.
2010. aug. 17. 22:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy van bőr a képén.
2010. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan mondom, szerintem az ilyen ember beteg.. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm (hál' Isten nem rokon), akinek az volt az életcélja, hogy keverjen-kavarjon, és szurkáljon. Már alig várta, hogy megrágalmazzon, és ezek után még ő sértődhessen meg rám. Hozzád hasonlóan, én is vártam az alkalmat, hogy személyesen tisztázhassam (akkor még azt hittem ez neki is jó lesz), és még neki állt feljebb, hogy nem hajlandó megbeszélni. Két értelmes szót nem tudtam vele váltani, úgy menekült el. Szánalmas volt. Szerintem a rokonod is egy ehhez hasonló, buta, mentálisan beteg ember.
2010. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a hozzáálásodat az ilyen tipusú embereknél,én már biztos elkaptam volna a grabancát és kikérdezgettem volna meg még meg is pofoztam volna ,ha nem tudom milyen sértő dolgokat pletyózna rólam!Ügyes vagy az okos engedjen a Szamár szenvedjen
2010. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
De utálom ezeket a fajta gerinctelen embereket... mindenesetre én írnék neki egy mailt mondjuk... hátha akkor magába néz. Vagy ha van családtag, akiben feltétlen megbízol, akkor kérd meg, hogy beszéljen vele, hátha előtte lebukik...
2010. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
smst kapott, felháborodott utána és neki esett anyámnak, hogy én mekkora kurv@ vagyok. Na ezt nem értem. Miért nem velem beszéli meg? Miért anyámmal replikázik? Amúgy sem írtam semmi bántót az smsben, csak azt, hogy gyáva és miért nem meri megbeszélni szemtől szemben a dolgokat?
2010. aug. 19. 14:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

22:34-es vagyok. Hát szerintem ez az sms, nem volt a legjobb ötlet, még így sem, hogy egyértelműen igazad van. Azt megkérdezhetem, hogy ez a rokon idősebb nálad? Mert aki ilyen degenerált, az nem akarja elfogadni, hogy ő a hibás, hanem ismét áldozatként fogja feltüntetni magát, hogy ilyen hangvételű sms-t mertél neki írni.

Mikor az élet összehozott egy ilyen emberrel, rájöttem, hogy az egyetlen megoldás, hogy elkerülöm (már amennyire lehetséges). Aki ilyen frusztrált arra nem lehet hatni.

2010. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!