Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme ennek?

Szerintetek lenne értelme ennek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és most van kialakulóban köztünk valami. Én pár évvel idősebb vagyok nála, már dolgozok, ő viszont most fogja kezdeni az egyetemet.

Mindenki azzal jön nekem, hogy ebből úgyse lesz semmi, nincs sok értelme ennek, mert ő még csak most fog suliba járni, teljesen más dolgok történnek majd vele, más dolgok fogják őt foglalkoztatni.

De ennek ennyire törvényszerűnek kell lennie, hogy én ne is reménykedjek abban, hogy esetleg egy párt alkotnánk és boldogok lehetnénk? Annak az esélye, hogy a suliban talál majd valamilyen lányt, ugyanannyi, mint hogy én a munkám során találok egy férfit.

Csak úgy idegesít, hogy mindenki így áll hozzá, pedig engem tényleg nagyon érdekel...


2010. aug. 17. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom mindenhova ezt írod..
2010. aug. 17. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:
En pont ugyanigy vagyok.Odavagyok a sracert...
2010. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem az,hogy suliba fog járni egyáltalán nem akadály. Párom dolgozik én meg egyetemre jártam és mégis nagyon jól megvagyunk. Éppúgy tesóm egyetemista,párja pedig dolgozik és ők is remekül megvannak. És még számtalan ilyet ismerek.


"teljesen más dolgok történnek majd vele, más dolgok fogják őt foglalkoztatni. "

-ezt nem nagyon értem hogy miért akadály, mármint hacsak nem egy helyen dolgozol a pároddal,akkor természetes h más dolgok történnek veletek, hisz például más történik egy kőművessel mint egy titkárnővel vagy akárkivel.


szerintem ne törődj azzal mit mondanak, ez egyáltalán nem számít egy kapcsolatban szerintem. És egyáltalán nem törvényszerű h mondjuk az egyetemen talál párt az ember...megesik persze,de nálunk az évfolyamban a kb 200 emberből csak 2-3 párocska lett,tehát nem ez a nagy átlag

2010. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a különböző környezet másmilyen gondolkodásmódot fog eredményezni, más lesz a fontossági sorrendetek, de persze ettől még nem lehetetlen, hogy egy pár legyetek... Türelem és megértés kérdése. Sok sikert.
2010. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért ilyen hülék az emberek? mármint a negatív ismerőseidre gondolok, ez az irígység nevű ősi magyar vírtus?

Ne hagyd magad, hajrá LOVE!

:)

2010. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még az a jó, hogy általában nem hallgatok másokra, mert senki nem tudja jobban nálam, hogy mit érzek és mit gondolok!

Egyébként holnap találkozunk úgy először! :)

2010. aug. 17. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a suliba több lány van aki ráérősebb,mint pasi a munkahelyen...
2010. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglehet, de egyébként is bárhol bárkivel meg lehet ismerkedni, úgyhogy nem az számít, hogy hol van az ember, hanem, hogy mennyire fontosak az érzései, hogy foglalkoztatja-e más vagy sem.
2010. aug. 19. 07:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!