Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy barátom testvére sajnál tőlem mindent?

Figyelt kérdés
Felnőttek vagyunk mindhárman, mindenki dolgozik, csak még a szülőknél lakunk így felváltva járkálunk egymáshoz. Legutóbb amikor csak úgy meglepetésből vettek nekem anyósék olyan szárított gyümölcsöt amit szeretek a "sógorom" elkezdett magyarázni, hogy "az igen..., nekem nem hoztatok semmit" és elrakta a nekem vett kaját olyan helyre ahol én nem szoktam kutakodni, meg még a szobájába is vitt magával. Azt semmibe veszi, hogy a szülei fizetnek neki mindent. Ha a párom akár csak egy ezrest is költ rám, már egyből megy a fejcsóválás. Csak persze azt nem látja, hogy a párom nálunk is megkap mindent, mi is kedveskedünk neki egy csomószor valamivel. Mit lehet csinálni vele? Nem akarok én veszekedést kezdeni, mert felesleges, a párom tudja a véleményem. Hogyan lehetne mégis leállítani, hogy ne foglalkozzon a mi pénzügyeinkkel? Ha a barátom szóvá teszi nagy veszekedés/sértődés van, nem akarom hogy miattam távolodjanak el teljesen.

2021. febr. 25. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A srácnak van nője? Ha nincs, van egy sejtésem miért "utál"
2021. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs neki, nem is volt még normális kapcsolata, mondjuk ilyen viselkedés mellett nem is csodálom.
2021. febr. 25. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet hogy tetszel neki? Erre gondoltam, amikor kérdeztem hogy van-e valakije. Szerintem a szemétségével leplezi az irántad való vonzalmát. Savaz, mert nem az övé vagy, vagy csak irigy és féltékeny.

Nem tűnt el semmi személyes holmi, bugyi vagy ilyesmi? Szerintem azt is képes lenyúlni : D

2021. febr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Anyóséknál szoktál kutakodni? 🤔
2021. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"ha úgy érzem, hogy barátom testvére sajnál tőlem mindent"

Lehet, rosszul látod.

Nem TŐLED, hanem mindenkitől sajnálja azt, amit más, nem pedig ő kap.

Önző, irígy embereknél ez így szokás.

Nem te vagy ellenszenves neki, hanem mindenki, aki kap valamit, amit ő is megkaphatna, sőt, elvárja, hogy CSAK Ő kapjon bármit is.

.

Majd, ha kölön laktok pároddal, mondhatod sógorodnak: "Ha jősz, leszel, ha hozol eszel!"

2021. febr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Úristen. Anno nálunk ugyanez volt, csak a barátom húgával.

Megettem egyszer három szelet sonkát, ami állítólag neki lett véve és ezen akkora balhét csapott, hogy mi csak kajálni járunk oda (havi 1hetveget, max kettőt voltunk náluk), hogy még bőgött is, mint egy hisztis majom.

De a banán, üdítő, csoki jó volt, azt meg tudta enni mindig, amit oda vittünk mindig (elmentünk mindig a boltba amikor mentem és bevasaroltunk ezt-azt).

Persze minket sosem zavart, sose szóltunk érte.

Rá nem sokkal összeköltöztunk, ha kb 3havonta átmegyünk hozzájuk egy ebédre, akkor mindig bámul, miközben eszek és kb 5falat ha lecsuszik emiatt, annyira idegesítő és már inkább megkajalva megyek oda. Barátom hiába ugatta le meg a szülei is, annál a háznál O a főnök, teljesen kontroll alatt tartja a szülőket is, a barátom meg már beszélni se beszél vele kb.


Szóval vannak ilyen önző ge*i emberek, akik alapjáraton kattantak.

2021. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem simán lemenne a kaja a torkomon sőt, élvezettel enném jó sokáig, kedves utolsó 😝 miért esne rosszul, hogy ott eszem, direkt húznám is hogy üsse meg a guta.
2021. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!