Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívnál olyan embert az...

Meghívnál olyan embert az esküvődre aki szerelmes a párodba, vagy beléd?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy kolleganője. Évek óta ismeri egymást, pár napja "bukott ki" a dolog, hogy ő szerelmes a páromba. Ne zaklatja, a munkahelyükön csak ketten tudják.

Azt mondta, el akarja mondani a páromnak, hogy mit érez iránta, mielőtt engem feleségül venne.

Októberben lesz az esküvőnk. A héten vagy a jövőhéten osztanánk ki a meghívókat, és véglegesítjük a vendégek számát.

Ti meghívnátok?

Előtte meg akartuk hívni, mert jóban vagyunk/voltunk. Jártunk el együtt nyaralni (4esben, a férjével), vacsorázni, kirándulni. A férje semmit sem tud az egészről. Nagy dilemma, hogy meghívjuk-e vagy sem.


2010. aug. 17. 12:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
Megalázó lenne neki, és az esküvő hangulatát is elronthatná.
2010. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Csak mi 3an tudunk róla, nem tudom mennyire befolyásolná a hangulatot.

Engem most sem zaklat fel ez a dolog (=nem leszek féltékeny pi.sa), de nem tudom meghívjuk-e.

Szerettük volna, de...

2010. aug. 17. 15:45
 23/23 anonim ***** válasza:
66%

ne hivd meg!! Én tuti nem hívnék meg egy olyan nőt aki a páromba szerelmes! Milyen már...volt nálunk is egy nő akinek nagyon tetszetta párom de ugyanigy,nemm viszonozta neki a párom az érzéseit. De az a nő nyomult is rá! Hát nem sok kellett volna hogy megtépjem a kis rbancot! pedig én százszor jobban nézek ki,és mégis magyon bosszantott!

Jó ihaz,h a tietek nem nyomul,de akkoris! Életed legszebb napját ne rontsa már ez el hogy ott folyatja a nyálát a vőlegényre...:D

2010. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!