Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívnál olyan embert az...

Meghívnál olyan embert az esküvődre aki szerelmes a párodba, vagy beléd?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy kolleganője. Évek óta ismeri egymást, pár napja "bukott ki" a dolog, hogy ő szerelmes a páromba. Ne zaklatja, a munkahelyükön csak ketten tudják.

Azt mondta, el akarja mondani a páromnak, hogy mit érez iránta, mielőtt engem feleségül venne.

Októberben lesz az esküvőnk. A héten vagy a jövőhéten osztanánk ki a meghívókat, és véglegesítjük a vendégek számát.

Ti meghívnátok?

Előtte meg akartuk hívni, mert jóban vagyunk/voltunk. Jártunk el együtt nyaralni (4esben, a férjével), vacsorázni, kirándulni. A férje semmit sem tud az egészről. Nagy dilemma, hogy meghívjuk-e vagy sem.


2010. aug. 17. 12:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha meghívjuk, a nőnek lenne rossz érzés, ha nem akkor a férjének kellene magyarázkodni.
2010. aug. 17. 12:48
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hát csak ne mondja el. ez milyen már? nem hívnám meg, akármilyen szemétnek tartanak is. nem az, hogy nem bízok a páromban, de ez milyen aljas viselkedés, hogy még házasság előtt megmondja neki. ép eszű ember ezt magában tartja és nem piszkálódik bele más házasságába. nyilván nem mentek ettől szét, de az elv undorító.
2010. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mikor elmondta, én is ott voltam.

Felnőttek módjára megbeszéltük, nem haragszom rá (magam sem értem miért...), a párom pedig nem viszonozza az érzéseit.

De mégis csak munkatársak.

2010. aug. 17. 12:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok meg, hogy ne kelljen a férjének magyarázkodnia. Nem volt szép, amit tett, de így is épp elég sazr helyzetben van. Max. a férjének kitalál vmit, hogy miért ne menjekenk el. Hadd legyen még esélye legalább a házasságát rendbe hoznia.
2010. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
hívd el,de előtte beszélj a nővel,hogy fogja vissza magát a rendezvényen
2010. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem hivnám meg
2010. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Eddig sem tett semmi "olyat", szerintem ezután sem akar. Csak könnyíteni akart a lelkén.
2010. aug. 17. 12:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp sem hívnám meg. nekem tuti sz@r érzés lenne. ne rontsa már el az esküvőt egy ilyen érzés :S
2010. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Épp ettől félek, hogy mikor kimondom az "Igen"-t nem lesz-e furcsa érzésem a nő miatt.
2010. aug. 17. 12:55
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott voltál, mikor elmodta, az az jelenti, hogy nema hátad mögött akarta feldúlni a kapcsolatod, csak egyzserűen szörnyen nyomasztotta már a dolog és szerette volna kiadni magából. Nem aljas szándékkal tette, senki nem választhat, hogy kibe szeret bele. Nem baj, hogy nem haragszol rá, megbocsátó, megértő emberre vall, aki bízika párjában.


Hátha a mennyegző után észbe kap és rendbe hozza a házasságát. Legyen esélye... és amíg nem furkál, nem aljas addig bocsássatok meg neki. A szerelem fura dolgokat művel mindenkivel.


Második voltam.

2010. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!