Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívnál olyan embert az...

Meghívnál olyan embert az esküvődre aki szerelmes a párodba, vagy beléd?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy kolleganője. Évek óta ismeri egymást, pár napja "bukott ki" a dolog, hogy ő szerelmes a páromba. Ne zaklatja, a munkahelyükön csak ketten tudják.

Azt mondta, el akarja mondani a páromnak, hogy mit érez iránta, mielőtt engem feleségül venne.

Októberben lesz az esküvőnk. A héten vagy a jövőhéten osztanánk ki a meghívókat, és véglegesítjük a vendégek számát.

Ti meghívnátok?

Előtte meg akartuk hívni, mert jóban vagyunk/voltunk. Jártunk el együtt nyaralni (4esben, a férjével), vacsorázni, kirándulni. A férje semmit sem tud az egészről. Nagy dilemma, hogy meghívjuk-e vagy sem.


2010. aug. 17. 12:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Épp ezért merült fel az a gondolat, hogy meghívjuk, mert volt annyira "bátor", hogy a szemembe mondja.

Tudja hogy a párom soha nem fogja viszonozni az érzéseit.

Párom szerint ezzel arra utalt burkoltan, hogy nem szívesen lenne ott az esküvőn.

2010. aug. 17. 12:58
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz az igennél a nővel foglalkozni.

A lagzira is hivatalosak? Mert akkor én úgy csinálnék, mintha semmi nem történt volna, ha eredetileg meg akartam volna hívni, meghívnám. Vagy soha többé nem csináltok velük programot emiatt? Mert akkor nem.

Ha a lagzira nem hivatalosak, vigyél be a kollégáknak egy közös meghívót és tedd ki központi helyre, pl. titkárság. Ha akar, jön, ha nem akar, nem jön.

2010. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavarna a jelenléte, akkor ne hívd meg, ha nem zavarna akkor hívd meg. Ezt neked kell tudni, hogy milyen érzést váltana ki belőled. Illetve a pároddal se ártana megbeszélni a dolgokat, hogy erről mi a véleménye.
2010. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a nővel, hogy szeretne-e eljönni, vagy méginkább, hogy szeretne-e meghívót kapni. Eddig sikerült a nyiltság, akkor ezután is legyen ez a taktikátok, beszéljétek meg az érzéseiteket. Akkor mindenkiinek jobb lesz.
2010. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
jaj! de rossz. ez nagyon nehéz helyzet. én azt hiszem, meghívnám, de hozzátenném, hogy ha nem jön, nincs baj
2010. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem akarom a sok éves "barátságot" felrúgni. Rengeteg közös élményünk van.

Nem tudok dönteni, azért vagyok kíváncsi a ti véleményetekre.

2010. aug. 17. 13:02
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Én biztosan nem hívnám meg, ez a mi napunk, ilyen helyzetben kihagynám a listáról. A férjének meg magyarázza meg ő...
2010. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
utolsónál a pont!
2010. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező,ezt először is neked kell eldöntened,ha már most úgy érzed hogy zavarna a jelenléte akkor semmiképpen se hívd meg.Szerintem ő is megérti,ha meg nem akkor sincs oka megsértődni,elvégre igazad van és szerintem ő sem örülne ha valaki belezúgna a férjébe. én személy szerint maximum a szertartásra hívnám meg,de azt is nagyon erősen meggondolnám.oké,hogy előtted mondta el párodnak,de ki tudja az esküvő mit hoz ki belőle... ez a TI napotok,csak magatokkal foglalkozzatok és inkább hagyjátok ki őt ebből,sajnos így alakult,érthető ha most nem rá leszel tekintettel. előre is sok boldogságot!
2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem hívnám meg semmiképpen, nem is értem, hogy merülhetett fel benned a kérdés. A férjének meg azt mond, amit akar. Ez az ő problémája, nem a tied.
2010. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!