Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen tenni valamit?

Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Tudom rossz helyre írtam de nem tudtam hova irjam és az illető szinte családtag.A lényeg hogy a legjobb barátom fiú azaz mostmár férfi,én nő vagyok.8 éve nagyon jó barátok vagyunk de most van egy barátnője aki eleinte kedves volt és én azt hittem jóban vagyunk de egyik napról a másikra megutált kb.A baráttal is kezdünk kevésbé jóban lenni és úgy jön ki mintha én lennék a bunkó azért amiért a csaj is az.Nem veszekedek semmin és nem szólok bele semmibe de mégis igy jön ki.Sosem volt köztünk semmi és nem is akarnám hogy legyen ezt a lány is tudja és azt hittem meg is érti mert az elején igy tünt.Nagyon rosszul esik,hogy én vagyok a bunkó amiatt amit meg sem tettem.Hozzáteszem nem is nagyon tudunk találkozni a sráccal azért mert elég messze kerültünk egymástól és messzebb lakik.
2010. aug. 17. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
És az ellen szeretnék tenni hogy a barátnő se legyen féltékeny mégha nem is akar jóban lenni,és a baráttal is sikerüljön jóban maradni.
2010. aug. 17. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnál velük közös megoldást keresni?

Te nem változtál meg,hogy így elmaradnak mellöled?

2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lánnyal egyátalán nem lehet beszélni a barátja meg egyértelműen védi ha igaza van ha nem.Amit én értek is.Nem változtam meg,és nekem is van párom.A lány egy ideje elkezdett furán viselkedni és újabban a barátom is,gondolom a lánynak nem tetszik ha velem beszél vagy valami:S
2010. aug. 17. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
szervezzetek programokat négyesben
2010. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lány ebbe nem menne bele.
2010. aug. 17. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
egy próbát megér szerintem :)
2010. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újabban beszélni se hajnalndó velem nem hogy találkozni:(
2010. aug. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!