Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötelességem megtenni? Azok...

Kötelességem megtenni? Azok után hogy napi szinten terrorizálnak? Többi lent..

Figyelt kérdés
Kötelességem egyetem és nagyszűlő ápolása melett föznöm apámra és az öcsémre (18éves múlt.) ? Azt mondja az öcsém úgy élnek mint a kutyák. (de a szobája mint egy szemétdomb és nem zavarja.) Apám meg mindenbe beleköt.
2021. febr. 15. 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
nem kötelességed, baleknak néznek.
2021. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne a kötelességed? Vigyél nekik pár ételrendelős szórólapot, vagy mutass néhány internetes videót, ami alapján elkezdhetnek főzőcskézni.

Nem az anyja vagy egyiküknek se, de ha az lennél, akkor se kellene napi szinte ellátnod két egészséges felnőttet.

Esetleg ha pénzre van szükséged, és megfizetnek, mint házvezetőnőt, megfontolhatod. De akkor kössetek munkaszerződést, legyen benne mit vállalsz és mit kérsz cserébe. És persze előre fizessenek.

2021. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod enge az egészben az zavar hogy amikor főztem nekik akkor egy köszönöm sem volt (ja nem lehet enni a kajából ert akkor az van hogy magamnak csináltam, és ez főleg olyan ételre vonatkozik amiben van hús, nem a krumplistésztára,még szerencse h megélek zabkásán.mikor a mama főzött ő sem ehetett belőle. Napi szinten megkapom hogy nem csinálok semmit. takarítok 8 után mikor már fixen ne jön haza a nőjétől. Sokat tudnék még írni erről de nagyon úgy érzem felesleges.
2021. febr. 15. 19:59
 14/22 A kérdező kommentje:
*engem, *mert,
2021. febr. 15. 20:00
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj.
2021. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Bátyám is ilyen volt sokáig: anyu főz, hugik mosnak-takarítanak rá.

Miután mi lányok elköltöztünk, és két komolyabb csaja is dobta, mert egy here, összekapta magát.

Főzni kábé megtanult, mosni-vasalni viszont profi szinten.

Apósom viszont sosem tanult meg, ellenben megteremtette az étteremre/házvezetőre valót.

Tehát semmi munka utáni fizetetlen második műszakot nem várt el anyóstól.

Tudom, kérdező, hogy beléd is belédsulykolták, hogy gondoskodnod kell a herékről, de ez nem oké, és bele fogsz rokkanni idegileg.

Ne felejtsd: az a női munka, amit p@nával kell csinálni :D

Minden más nemtelen.

2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%
17-es, bár alapvetően igazad van, egy kis kiegészítés: azért a gyerek szoptatása is női feladat. (Most a tápszeres babákat hagyjuk, persze úgy is fel lehet nőni, de szoptatni a férfiak nem tudnak.)
2021. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
18. Szoptatás hogy jön ide? Már megint valami szoptatásfétises szabadult be ide?
2021. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért nem főznek magukra? Miért nem.szakítod meg olyanokkal a kapcsolatot, akik terrort adnak neked?
2021. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!