Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha nagyon zavaros lesz az egész.

Szóval belenéztem a testvérem üzeneteibe. Tudom, hogy nem kellett volna, és egy sz@r ember vagyok. Volt egy érzésem, és ez úgy látszik, hogy be is igazolódott. Kb havonta kétszer a barátnőinél alszik (4-en vannak barátnők), néha ők is jönnek ide. Szóval az üzenetekben olyanokat olvastam, hogy isznak, ráadásul füveznek is. Nem vagyok ebben jártas, de elvileg valami sütibe (brownie) rakták/fogják rakni. Csak annyi állt az üzenetben, hogy februárban. Azóta volt már ott, szerintem akkor csinálhatták. 16 éves. 16 évesen ilyeneket csinál. Pálinka biztos volt a bulin, a többi piáról nem tudok többet.

Most mit tegyek? A szüleim eltiltották a barátnőitől kb. másfél hete (nem szeretnék belemenni, hogy miért). Így arra gondoltam, hogy nem mondom el most. Ha újra találkozni akar velük, és végül elengednék, akkor mutatok meg mindent. Viszont olvastam egy olyat is, hogy ha nem fogják elengedni március másodikán (szerintem valami szülinap lehet akkor) hozzájuk, akkor ki fog szökni. Az emeleten van a szobája, enyém pont a lépcső mellett a földszinten, szóval el tudnám csípni, bár nem hiszem, hogy tényleg megtenné, csak mondja.

Várjak egy kicsit, és tényleg csak akkor mondjam el, ha nem képes elfogadni, hogy el van tiltva a barátaitól?


2021. febr. 14. 16:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy balhe lenne, ha elarulnad ot a szuleiteknek! Hidd el, sosem bocsatana meg.

A szuleid konkretan semmit nem engednenek meg neki, most is eltiltottak es inkabb elszokni akar a kovetkezo bulira.


A fu meg alkohol, cigi sajnos elkerulhetetlen manapsag, kiprobaljak a gimisek, meg kozepiskolasok. Biztos vannak fiuk is a bulin, 16 evesen mar dolgoznak a hormonok, elso szerelem/meg nagy szerelmi csalodasok kora.


En a helyedben probalnek vele joban lenni, hatha magatol megnyilik es elmesel dolgokat. Lehet elmondana, hogy kiprobalta a fuvet, es akkor arra mondhatnad neki, hogy ne fuvezzen, mert rainni alkoholt veszelyes. Inkabb igyon alkoholt, de mertekkel. Lehet nem hallgat rad, de szerintem ennel tobbet nem tudsz tenni.

Segithetnel neki a tanulasban is, ha sikerul kicsit rendezned a kapcsolatotokat.

2021. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Te mennyire egy kis szar féreg vagy. Fingod sincs semmiről csak az alávalóság megy neked. Hánynom kell tőled. Remélem a tesód meggyűlől egy életre.
2021. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Most miért is? :D
2021. febr. 20. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!