Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, igen fiatal.

2 éve van egy kapcsolatom, amiből van már egy kislányom. Szüleimnél lakunk még. Elsőnek le írom hogy milyen a kapcsolatunk, elsőre nagyon jó volt minden, boldogok voltunk. Utána meg született a gyermek, utána kezdetek problémák lenni, kedves anyósom és sógornőm, teljesen rám voltak nyomulva, persze első unoka stb.., de hogy 2 hónaposan fürdetthetem meg saját gyerekem, már túl sok volt nekem. Épp egy nyűgösnapon voltunk túl, örültem hogy el aludt, és csak úgy be toppannak, és felkeltették. Hát nem is kell mondanom menyire jól eset. Utána meg mondtam, köszönöm szépen elég volt. Jöjjenek ritkábban amikor tényleg szükség lenne a segítségre. Azotta ők nagyon rám vannak szállva, ha lehet így mondani, sosem jó semmi amit én csinálok. Utána a párommal is össze szóltunk, kértem hogy szóljon ő rájuk, ne én. Erre ő rám ordít hogy ha nem tetszik valami el pakol, hát el is pakolt. 1 hétig nem kérdezte a gyerekét sem. Utána vissza jött. Azotta munkahelye van és dolgozik, amikor kérem tőle hogy törődjön velem kicsit, simogasson, vagy öleljen meg, ő fáradt, ő nem ér rá, vagy kértem hogy fogja meg a gyerekét 2 percre míg gyorsan elmosogatok, persze ő most nem ér rá, ő neki fontos a telefon és a játék. Teljesen elhidegültünk egymástól, de persze szex az kell neki. De az is akkor amikor ő akarja. És a napokban felkeresset engem egy régi ismerősöm, elsőnek vissza sem írtam, de szinte már anyira nem néz rám a párom hogy elveszi az önbizalmam, ezért vissza írtam, és beszélünk, régen is kedveltem és most is kezdem. Nemtudom mit tegyek, hiába beszélek a páromnak, de ő csak játszik a telefonon. Ti mit tennétek a helyemben? Találkoznátok a régi ismerősel vagy maradnátok ebben a rideg kapcsolatban?


2020. dec. 30. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem menekulnek kapcsolatbol kapcsolatba 20 evesen, egy gyerekkel. Legyel mar felelossegteljesebb, mar nem csak te szamitasz! Szakits a paroddal, ha egyszeruen nem tudtok kommunikalni normalisan es nem tudjatok megoldani a dolgokat, de ne megcsalassal erjen mar veget a kapcsolatod. Legyen tartasod es ne szurd hatba a masikat, meg akkor sem, ha nem foglalkozik eleget veled. Amugy van hova menned, el tudod tartani magatokat?
2020. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Amennyi esze van a kérdezőnek, 30 évesen lesz 10 gyereke 10 különböző apától.
2020. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, eltudom tartani magunkat, és van hova menem,munkahelyem is lesz, csak az már februártól, bolti eladó szakmám van.


Hidd el van eszem, nekem nem lesz anyi gyerekem de köszönöm hogy a többséghez sorolsz. 🙂

2020. dec. 30. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ak most az a kérdés, hogy csald-e meg a gyereked apját?
2020. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
20 évesen gyerekkel a nyakadon egy szar kapcsolatban szerintem már tökmindegy, hogy mit csinálsz. Lépj le, ne tetézd még ezzel is, ennél rosszabb már úgysem lehet. Nyugodtan találkozz a másikkal.
2020. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a kapcsolatban semmiképp se maradj, mert nincs jövője. Az nem szolgálja a gyermeked jólétét, ha boldogtalan vagy. És ki tudja, hogy a párod viselkedése mennyire fog még elfajulni. Mert nem, ezt nem lehet szépíteni, vagy megmagyarázni, ahogy bánik veled, azt nem érdemled meg. Találkozni egy régi ismerőssel önmagában nem megcsalás. Ha pedig felébred benned valami iránta, hát zárd le a régi rossz kapcsolatot, és nyiss az új lehetőség felé, csak előre nézz.
2020. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget. Ismerkedj, aztán úgyis látni fogod, hogy hogy alakulnak a dolgok. A mostani pároddal pedig vigyázz, mert az ilyenek szoktak nagyon kibukni, ha valami veszélyt éreznek. Pl el hagyod. Nehogy a következő kérdésed az legyen, hogy hogyan tudsz előle elmenek ülni.
2020. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan megpróbálnám a másikkal.
2020. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kapcsolatban mindketten éretlen, duzzogó tinik vagytok. Ha a másik pasas érettebb, komolyabb, akkor lépj, mert van esély, hogy ő majd gondolkozik kettőtök helyett.
2020. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
költözz el
2020. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!