Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Egyszerűen...

Mit kéne tennem? Egyszerűen kezdem feladni

Figyelt kérdés
A szüleim gyulolnek, online oktatás vagy és mindig a fejemhez vágják hogy nem csinálok egész nap semmit. Megvan tartva az összes órám, általában 16kor végzek és akkor még csak az óráimnak van vége ott vannak még a hazik hiába mondom nekik nem értik meg. Aztán ott van a barátom 4 hónapja vagyunk együtt de nem csokolozunk meg semmi és ugyerzem e miatt is én vagyok a hibás, sőt inkább kevésnek érzem magam hozzá. És ha ez még nem lenne elég a tesóm is folyamatosan csak szivat. 8 éves de mindig ramken mindent és mindig én vagyok a hibás mindenért. Az osztályba én vagyok a legrosszabb tanuló majdnem minden tanartargybol 3 vagyok és ahhoz képest hogy általánosba 5 voltam ez nagyon rossz. Kérlek segítsetek hogy mit kéne tennem.

2020. dec. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

ne add fell, az a dolgod hogy tanulj, ez is elmúlik

am én is hasonló helyzetben vagyok csak én egyetemen és vagyok olyan hülye hogy ha délelőtt nincs órám akkor az otthoni dolgokat csinálom, mostmeg le vagyok maradva ez miatt mindennel

2020. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez most egy nagyon nehéz időszak. Nem tudom, hány éves vagy, és milyen viszonyban vagy a tanáraiddal. Akár ofő, akár egy másik tanár, akivel kölcsönösen bírjátok egymást. Mert ha lenne ilyen tanár támogatód, neki elmesélhetnéd a panaszod, és hogy küldjön egy általános támogató üzenetet: hogy ti. ebben az időszakban a gyerekeknek sem könnyű, Sőt, nagyon nehéz. Nekem pl. felnőtt nagyfiam van, részidőben eljár dolgozni is, utolsó éves mérnökhallgató. Annak ellenére, hogy nagyon is értjük egymás szempontjait, de ebben a kiélezett helyzetben rendszeresen csattanunk (aztán meg persze bocsánatot kérünk.)


Fel a fejjel, próbálj meg találni felnőtt támogatást, vagy megmutatni a szülőknek ezt a linket akár.

2020. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
kicsike, tanulj már meg kiállni magadért. öcsédet hurrogd le, ha nem viselkedik, a barátoddal pedig ráérsz még csókolózni, emiatt ne aggódj.
2020. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem azt csináld, hogy amikor mindenki biztos hogy otthon van, nem üvölt a tv és mindenki hallani fogja, vidd be látványosan a porszívót a szobádba és 10 percig porszívózgass. Utána látványosan vidd vissza, így remélhetőleg mindenki észreveszi hogy most dolgozol. És hasonlók. Az a baj néha nem veszik észre, és akkor azt hiszik nem csinálsz semmit.
2020. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd nekik, hogy óráid vannak ugyanúgy, csak most nem bent az iskolában, hanem a laptop előtt. Tanulnod kell, most ez a dolgod, ezt "csinálod egész nap". Miért mit akarnak a szüleid, hogy járj el dolgozni gyerekként suliidőben, vagy mi?

Jóég.. Azért már tavasszal is ez volt a helyzet, akkor sem értettek meg?

2020. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ezt a pár évet kell kihúzni. Aztan vállalsz valami 4órás munkát,hogy tudj fizetni egy olcsó szobát. Utána. Ondhatnak amit akarnak, jó suliba fogsz menni. Jól vizsgázol utána jó állással nem kell sokat dolgozz. A párod meg vagy megérti és támogat vagy tovább áll. Ebben a korban sajnos nem sok tartós kapcsolat születik. Döntsd el mi a fontosabb számodra!
2020. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszautokat, a szüleimmel megbeszéltem a dolgokat és minden rendeződött. A barátomat pedig nagyon szeretem és most már tudom hogy minden rendben lesz. Mégegyszer köszi a gyors válaszokat és hogy ilyen segítőkészek vagytok
2020. dec. 9. 13:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!