Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék barátokat, kicsit...

Szeretnék barátokat, kicsit bővebben bent ->>?

Figyelt kérdés
Szóval nincsenek barátaim, de csak azért mert anno nagy kocka voltam és sohasem mozdultam ki , most meg nincs senki, szóval a kérdésem hogyan szerezhetnék? Pécsen élek, menjek ki kertvárosba és ott keressek egy bandát vagy mi? thx ( szeretem az éjszakai életet , a csajokat , sőt, verekedni is szeretek :D )
2010. aug. 16. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
16/f
2010. aug. 16. 21:08
 2/8 anonim ***** válasza:
verekedéssel nem fogsz barátokat találni XDDDD
2010. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
osztályból valakivel nem spanoltál le??
2010. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ők hogy is mondjam... nem voltak olyan arcok akikkel nagyon lelehetett volna spanolni
2010. aug. 16. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
ők is otthon ülősek voltak
2010. aug. 16. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
és még mindig? szerintem azért próbáld meg az egyiket elhívni.. hátha..
2010. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz verekedni, akkor inkább valamilyen sport keretében vezesd le a fölös energiáidat. Nézz ki valamilyen tanfolyamot, amit szívesen csinálnál és ott biztosan akadnak majd haverok is, hiszen máris van köztetek egy közös pont, az a sport, amit csináltok.
2010. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, mint korábban is írták a közös tevékenység során mindig könnyű ismeretségeket kialakítani. A közös hobbi, sport, érdeklődés sokat segíthet ezen.

Az osztály, esetleg iskolatársak megkeresése sem hülyeség, hiszen minél idősebbek lesztek, annál könnyebb lesz a többieket "kinti" (értesd: nem számítógép előtti) elfoglaltságra rávenni, ami legfőképp a lányok hajkurászásából, bandázásból állhat. :)

Sok sikert hozzá!

2010. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!