Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tette már tönkre minden...

Tette már tönkre minden álmotok egy nő/férfi?

Figyelt kérdés
Az én exbarátnőm ezt tette! Fiatalabb koromban soha nem érdekelt a jövő, úgy voltam vele majd lesz valami! Elég sok barátnőm volt, de továbbra sem foglalkoztatott a kérdés, még gyereknek éreztem magam! Aztán hosszú vívódás után összejöttünk az utolsó barátnőmmel! Szinte azonnal tudtam, hogy vele akarom leélni az életem! És tettem is érte! Nem voltam jó tanuló, ő igen, é szerettem volna mindenhol vele lenni, és egy jó jövőt biztosítani! Összekaptam magam, kitűnőre érettségiztem, jó egyetemre kerültem vele együtt, ahol nagyon jól éreztünk magunkat! Nem terveztünk el mindent, de már beszélgettünk a jövőről, amit együtt képzeltünk el! Ő nagyon gyerekellenes, de arról is volt szó milyen feltételek mellett kezdünk majd dolgozni rajta! Egy kép volt mindig előttem mikor küzdöttem a sulival, egy sárga egyszintes mediterrán ház, előtte műanyag gyerekjátékok és egy fekete nagy kocsi! Nem tudom miért ez... Aztán lényegében váratlanul szakított, pedig nagyon szép időket éltünk át együtt... Azóta nincs életcélom... Ő volt a nagy Ő! Most elképzelni sem tudom mi lesz, pedig ennek már jópár hónapja! valószínűleg itthon maradok a szüleimmel, midnek menjek el egyedül messzire! Veletek már volt ilyen?? (légyszi nem megoldásokat írjatok a fájdalmamra, vagy saját fejem, nem arra vagyok kíváncsi:))
2010. aug. 16. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nyilván oka volt hogy szakitott...,azon még nem gondolkoztál el,hogy mi vezetett nála idáig?!Lehet,nagyon birtokolni akartad,és ezt már tehernek érezte..
2010. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Az alapkérdésre válaszolva: nem, én tettem tönkre a saját álmaimat, mert rossz alapra helyeztem őket.


Másrészt a te esetedben a csaj nem árult zsákbamacskát. Megmondta, hogy nem akar férjhez menni, nem akar gyereket. Te pedig ráeröltetted a "mediterrán ház, gyerekjátékok, fekete kocsi"-álmodat. Ő ebben nem akart részt venni, ezért szakított. Te meg nem érted az egészet, nem vagy képes felfogni, hogy nem voltatok egymáshoz valók, nem volt közös célotok. Kilátástalannak látod a jövődet, és az egyetlen perspektívaként azt látod, hogy hatvanéves korodban is a nyolcvanéves édesanyáddal lakj, mert egy csak a sokezerből nem akart veled közös életet... Ha végre ki mernél lépni az álomvilágodból, elfelejtenéd a csajt és keresnél egy olyat, akivel közösek a céljaitok, akkor képes lennél megoldani a helyzetedet. Így csak sajnáltatod magad, ez meg nem vezet sehová.

2010. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Mondok egy furcsát!

Nem tette tönkre az álmaidat, sőt..

Így fog beteljesülni, ugyanis nem ő az a személy akivel meg fog valósulni.

Úgyhogy hajrá!

:)

2010. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mindenki szokot álmodozni a baj veled van szerintem túl sok időd volt belemerülni az álomvilágba és most attól szendvedsz hogy a valló világ arcúl csapot.

Tanulj az esetből ne hibáztas mást, ne szakadj el a világtól, tanulj, dolgoz, keres egy másik párt.

2010. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kötekedik veled szinte mindenki, teljesen egyértelmü mire vagy kíváncsi...

Igen, tették tönkre az álmaimat, 5 éves kapcsolat után - már a gyerkőcök neveit is elterveztük, aztán jött egy lány aki elvarázsolta, s nem tudtam mit tenni ellene... DE azóta rengeteget változtam, tisztába kerűltem magammal, nem másra építem az életem, és boldogabb vagyok mint valaha! Természetesen van párom, akivel a jövőt tervezem, de nem rá építem az életem, és így teljesen más, mint abban az 5 éves kapcsolatban, amiről azt gondoltam az igazi! Tanácsokat akkor nem írok, mert kérted, hogy ne tegyük, de a kérdésedre válaszoltam.

2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem is tette tönkre egy férfi az életem, 10 évem ment rá, de most már tudom hogy én tehettem róla, mert hagytam.
2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Soha nem hagytam, hogy bárki tönkre tegye az álmaimat. Engem is hagytak már el, de az álmomat akkoris megvalósítottam, csak valaki mással. Sokkal, sokkal jobban jártam. Ha nem hangzana hülyén még hálás is lennék az illetőnek, aki átvert.
2010. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Minden szerelmesnek vannak álmai, ettől szép az egész. Aki viszonzott szerelemben él, elég furcsának találnám, ha soha nem álmodozna közös jövőről. Amikor ez az álmodozás megszűnik, akkor az már nem viszonzott és nem boldog szerelem. Csak azt akarom mondani, hogy érthető, ha voltak álmaid. Összetörtek, ez van. Valóban ijesztő lehet, ha nagyon birtokolni akarják az embert. Biztosan te is hibáztál.

Sose szabad annyira elálmodozni, hogy közben elfelejtsünk a másikra figyelni. Nem lehetett olyan gyönyörű, főleg nem az utolsó időszak, ha egyszer ő így döntött. Neked talán az volt, de neki? Úgy tűnik, nem figyeltél rá oda. Nem bántásból írom, én is voltam szerelmes és én is álmodoztam sokat, de én észrevettem, észre kellett vennem, hogy ő nem boldog igazán velem. Elengedtem őt ezután, de nem hagyott el. Nem azért, mert annyira szeret vagy annyira boldog velem, hanem mert egy kényelmes ember. Hát ez van.

2010. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok, ahogy Te elképzelted. Egyszintes sárga ház, gyerekjátékok, hozzájuk két gyerkőc, na jó, nem fekete autó, csak sötétkék. És hopp, egyszercsak berobbant a családi idillbe egy fruska, aki magával vitte a férjemet. Én meg itt ülök a sárga házban, pakolom a játékokat, és azon gondolkodom, kinek a jobb? Neked, vagy nekem?
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19:38

akkor válaszolok a kérdésre:nem,még nem tette tönkre az életemet nő,olyan volt,hogy szakított velem,de ebből is az volt a tanulság,hogy legyek erősebb és ne építsek túlságosan másokra.ilyenek az emberek és kész.

2010. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!