Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tette már tönkre minden...

Tette már tönkre minden álmotok egy nő/férfi?

Figyelt kérdés
Az én exbarátnőm ezt tette! Fiatalabb koromban soha nem érdekelt a jövő, úgy voltam vele majd lesz valami! Elég sok barátnőm volt, de továbbra sem foglalkoztatott a kérdés, még gyereknek éreztem magam! Aztán hosszú vívódás után összejöttünk az utolsó barátnőmmel! Szinte azonnal tudtam, hogy vele akarom leélni az életem! És tettem is érte! Nem voltam jó tanuló, ő igen, é szerettem volna mindenhol vele lenni, és egy jó jövőt biztosítani! Összekaptam magam, kitűnőre érettségiztem, jó egyetemre kerültem vele együtt, ahol nagyon jól éreztünk magunkat! Nem terveztünk el mindent, de már beszélgettünk a jövőről, amit együtt képzeltünk el! Ő nagyon gyerekellenes, de arról is volt szó milyen feltételek mellett kezdünk majd dolgozni rajta! Egy kép volt mindig előttem mikor küzdöttem a sulival, egy sárga egyszintes mediterrán ház, előtte műanyag gyerekjátékok és egy fekete nagy kocsi! Nem tudom miért ez... Aztán lényegében váratlanul szakított, pedig nagyon szép időket éltünk át együtt... Azóta nincs életcélom... Ő volt a nagy Ő! Most elképzelni sem tudom mi lesz, pedig ennek már jópár hónapja! valószínűleg itthon maradok a szüleimmel, midnek menjek el egyedül messzire! Veletek már volt ilyen?? (légyszi nem megoldásokat írjatok a fájdalmamra, vagy saját fejem, nem arra vagyok kíváncsi:))
2010. aug. 16. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt velem ilyen mert tisztában vagyok más ember jogaival, mégpedig: mindenkinek joga van a másikkal szakítani amikor csak akar, és mindenkinek joga van nem akarni gyereket. Épp ezért nem kell az álmaid ilyen elvárásokra építeni. Saját magad miatt kell hogy legyenek álmaid.
2010. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem hagytam, hogy végérvényesen bárki is tönkre tegye az álmaimat. Pedig voltak mélypontjaim. Mindig felálltam. Te is fel fogsz, csak idő kérdése. Semmi nem tart örökké, minden megváltozhat, amíg az ember él.
2010. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hogy jönnek ide a jogok?? Senki nem mondta hogy törvénytelenül szakított! És a gyerekes részt is félreértetted, azt a lényeg hogy ő soha nem akart gyereket, de már benne volt ő is hogy majd legyen nekünk, ha teljesül pár feltétel.. pl lesz megfelelő anyagi hátterünk..! Azért mikor valakivel 4 évet együtt élek egy nagyon jó kapcsolatba azt hiszem nem alaptalan vele elképzelnem az életem, főleg ha ő is szeretné...
2010. aug. 16. 19:34
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne más hanem magad miatt tűzzél ki életcélt!!Majd kihevered..,neki ezekszerint nem Te voltál a nagy Ő,ne bánkódj!
2010. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem értettem félre. Te ráfogod valakire hogy tönkretette az életed mikor neki minden joga megvolt hogy otthagyjon. Nem rá kell fogni. Mégis mit kellett volna tennie ha így érez? Veled maradni mert nincs joga tönkretenni az álmaid? Az álmaid más lánnyal is felépítheted, ő is megtalálhatja azt akit akar. És hidd el az ilyen anygi dolgok meg minden csask időhúzás hogy addira hátha beletörődsz meg mindig jön valami új szükség. Csak tudom, én sem akarok gyereket és ezt olyan könnyen nem lehet megváltoztatni legfeljebb elnyomni mert szereted a másikat... Régen rossz ha nem magadról vannak céljaid. Lehet ez zavarta őt is. Túl nagy nyomás alá helyezted.
2010. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
az első válaszoló ugy értette a "jogokat",hogy bármikor szakíthat veled a barátnőd ha úgy gondolja.nem a tulajdonod,még ha nehéz is ezt elfogadni.ezért nem szabad emberekre építeni mert elég ingoványos a dolog.ez van.
2010. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*magadtól
2010. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Engedd meg a véleményemet! Négy év együttjárás csak úgy: sok! Dülőre kellett volna vinni a kapcsolatot. Valószínű beleunt.
2010. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy tönkretette az életem! És eszembe sem volt birtokolni! Tisztába vagyok hogy megteheti hogy szakít, nem is állítottam az ellenkezőjét! Magamra építsek, ha egy jó párkapcsolatban élek már egy jóideje, és szeretnék családot akkor kire építsek?? Mellesleg megkértem hogy ne oktatást kapjak, mert nem ez volt a kérdésem, és nem választ akartam hogy miért van ez! És biztos nem tette rá nagy nyomást, mert ameddig eljutottunk a témában addig együtt jutottunk! Szóval nem csak nekem voltak terveim vele, pont ezért volt az életcélom vele leélni az életem! De már bánom hogy megkérdeztem, mert nem értettétel a lényeget...
2010. aug. 16. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Akkor az álmaid. Mindegy. Ez akkor is olyan cúsnyán hangzik intha miost utálnád.
2010. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!