Mi köze hozzája?

Figyelt kérdés
Sziasztok, voltak nálunk családi viták. Azonban a nagy szüleim egyik testvere vagyis a papám testvére is bele avatkozott.... neki mi koze ehhez? Ő neki is van sajat gyereke es unokaja miert nem azokéba szól bele? Meg hallotam rollam is beszelt a papa testvere hogy en cigizek meg hogy allanodan csajozok. Neki ehhez mi koze? 22 f vagyok.
2021. febr. 4. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Semmi.


Egyáltalán hogy került oda, és hogy tud az ilyesmikről?

2021. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy utcában lakunk,
2021. febr. 4. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mert nekik a család az a tényleges családot jelenetté még, és törődtek egymással, érdekelték mi van a többiekkel. Nem pukkadtak ha apun-anyun, max a nagyszülőn kívül más is tudott a dolgaikról , és nem soroltak mindenki mást azon kívül "miközevanhozzá" kategóriába...
2021. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vótmá...
2021. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk mi közünk hozzá?


Miért nem azzal beszéled meg, akivel bajod van? Te vagy az Ricsike az Exatlonból?

2021. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy beszélsz ahogy írsz nem csodálom hogy csesztetnek.
2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Hozzája, rólam! 👍😁
2021. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: na ezt helyettem is leírtad... :-D
2021. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!