Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alkoholistát hogy lehet...

Egy alkoholistát hogy lehet leszoktatni a piáról?

Figyelt kérdés
Az apósom,naponta be van rugva,és a páromnak is neki megy,meg az anyósomnak is.Meg is fenyegette,ha elválik,megöli.Tőle minden kitelik.ha józan,akkor meg tök normális.Elvonókúra?vgay mit tegyek?
2010. aug. 15. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvonóra. te nem tudsz tenni semmit, az biztos.
2010. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Senkit nem lehet akarata ellenére leszoktatni, se elvonókúrára kötelezni. Aki viszont nem akar leszokni, az nem is fog, és más meg nem tud helyette felhagyni az ivással.

Maximum elválni tud az anyós, mást nem.

2010. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leszokni soha. De gyilkolni se fog,az is holtbiztos. Ez csak egy ócska,sekélyes,szánalmas fenyegetőzés. El kell válni,mert elmennek az évek!
2010. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától nem szokik le, akkor semmit sem tehettek. Náluk laktok?
2010. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősen érintett vagyok a témában (nem mint piás). Csak azt tudom megerősíteni, amit már leírtak előttem : nem fogjátok tudni leszoktatni. Fogadjátok el vagy csomagoljatok és ne kerüljetek a közelébe (ha van választásotok).

Csak ne nagyon éljétek bele magatokat, hogy meg fog változni.

A legjobbakat kívánom nektek!

2010. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem lakunk velük,de az anyósomat nagyon sajnálom.Elköltözésröl már volt szó,de ha berugik cirkuszol,és zaklatná.A rendőrség meg nem viszi el.
2010. aug. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!